SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4087905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
No ja wiem jak wygląda reklama a real, ale nie każdy o tym wie. Dlatego potwierdziłem jedynie przedmówce, że fotki ładniejsze niż towar w real.

Jakie dawki leciałeś yohy przy jakiej wadze ? Jaką serie?
Po zakupie zobaczyłem badnia na jakiejś stronie, że jest 2mg, tylko nie napisane tam jaka to seria była badana.

Suple czy orale z saa jak do tej pory jadłem to były w opakowaniach przeznaczonych do tego typu środków min. przemysłu farmaceutycznego czy spożywczego. Rozumiesz o co chodzi ? Przy Androchemie, te pojemniki na orale nie wydaje mi się by były produkowane z myślą do pakowania środków farmaceutycznych czy też spożywczych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
lordknaga
wit3k
Ja od 3 tyg podjadam yohe andro, sam nie wiem co mam o niej sądzić. Opakowania na zdjęciach dużo ładniejsze niż w real to racja. Ogólnie te opakoania orali to mi się wydaje że one nie są opakowaniami do leków, tabletek. Tylko jakieś opakowanie ozdobne. Troche słabo.


mozesz rozwinac temat, co w opakowaniu saa ug wyglada jak na opakowanie ozdobne? tzn. ze co jest nie tak? mialem yohe z andro i na serio, nie moge nic zlego powiedziec, poprostu plastkiowy sloiczek owiniety folia z info, takiej samej jakosci jak leganle suple w sklepie. nie wiem, jakis dziurawy pojemnik miales czy co bylo nie tak? opakowania ladniejsze na reklamie czy tam sklepie niz na zywo? kur*a ile razy chcialem isc w maku czy burgerze do kasy i zaj**ac babce czy tam chlopu w leb, bo burger nie wygladal jak ten na plakacie na serio w 2023 roku, gdzie social media jest napchane takimi rzeczami, ktos jeszcze patrzy jak cos wyglada na reklamie a jak w zyciu realnym? tutaj multum ludzi, walilo saa z ampulek czy butelek, zacisnietych kombinerkami i etykieta podpisana dlugopisem na plastrze 'TEST PROP' a dzisaj, ktos patrzy ze etykieta krzywo naklejona albo ze plastik slabej jakosci




Ale jak odkręcisz bateryjkę z andro, to się rwie ta ładna, jednolita folia, i potem jak to wygląda na regale z suplami?! Wstyd gości zaprosić


Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2023-09-19 12:11:23
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
Tu jeszcze primka i dhb VERTEXA
Nie wiem czy już było




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
Póżniej jadąc na tydzien w delegacje, trzeba opakowanie kleić taśma lub przesypywać tabletki do innego opakowania, bo inaczej tego nie przewieziesz, te wieczko spada. Ogólnie spoko, ale na kilku rzeczy można pomarudzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Dla mnie te opakowania AC akurat fajnie pomyślane
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Sector27
Shaq
Jak androchem na ta chwile bo na grupach facebookowych narzekaj ze stezenie nie trzyma tylko ładnie opakowany

Bardzo dobrze, na tą chwile. A narzekania o stężeniu potwierdzone badaniami? Jeżeli nie, to pomiędzy bajki mogą wsadzić te swoje narzekania.


Ja tez na nic z andro nie narzekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
wit3k
Póżniej jadąc na tydzien w delegacje, trzeba opakowanie kleić taśma lub przesypywać tabletki do innego opakowania, bo inaczej tego nie przewieziesz, te wieczko spada. Ogólnie spoko, ale na kilku rzeczy można pomarudzić


Ludzie, ale macie problemy Ważne, że w tabsie jest to, co ma być. Poza tym ja otwieram dziennie jedno opakowanie RADu z andro już 2 miesiąc, bo jak dokupiłem drugie, a w starym jeszcze miałem tabsy, to dosypałem do starego, zamiast na odwrót I dekielek trzyma jak trzymał od nowości, nic nie trzeba taśmować. Chyba, że Ci o takie delegacje chodzi, że w lesie, na ustawce po kilku kopach zasadzonych i przyjętych w kapsie się pudło otwiera samoistnie


Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2023-09-19 13:17:35
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
a ja pamietam jaka serie mialem teraz bede podjadal inna firme, nie pamietam nazwy, moge ci podeslac foto na priv jak chcesz ale tez z uk sciagalem. andro bralem 3 tabsy - 1 rano i 2 przed treningiem - 15mg przy wadze jakies 125kg i czy pomagalo w spalaniu smalcu? moze i tak, tylko ja jeszcze wale 2 pre na pompe i cos tam z kofeina dla mnie to taki supel raczej ciekawostka, bo nie chce siegac po mocniejsze rzeczy. cwicze na 2 posilki przed spaniem to nie chcialem probowac brac wiecej, na samym treningu pocilem sie jak swinia, ale u mnie to calkowicie normalne i tetno mialem wyzsze duzo szybciej.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
erwinoos
Sector27
Shaq
Jak androchem na ta chwile bo na grupach facebookowych narzekaj ze stezenie nie trzyma tylko ładnie opakowany

Bardzo dobrze, na tą chwile. A narzekania o stężeniu potwierdzone badaniami? Jeżeli nie, to pomiędzy bajki mogą wsadzić te swoje narzekania.


Ja tez na nic z andro nie narzekam

Dlatego nie mam face.
A tak poza tym, to wiele hałasu o nic z Andro.
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 839
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium