SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 263
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 616
Mam pytanie , nie wiem czy właściwy temat . Chciałbym zapodać t4 na podkładzie hormonu 4 jednostki. Czy to dobry pomysł , zadziała t antykatabolicznie ? Nie chce tracić mięsa ani brać teścia . Zaznacze ze to końcówka redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Załóż swój temat z wypełnioną ankieta - https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 161 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36950
Jest jakiś winstrol w inj na wodzie dobry ? Z czego polecacie? Shree był petarda ale brak dostępu desma produkują jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Nouveaux. DB Pharma w nowej technologii (zaciągnięte od innych labów ale ma pl scenie tylko 2 laby tak produkują stan na wodzie z sukcesem). Jedyne 2 całkowicie bezbolesne i całkowicie dobre.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 266 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30162
86.raf
Jest jakiś winstrol w inj na wodzie dobry ? Z czego polecacie? Shree był petarda ale brak dostępu desma produkują jeszcze?

Czemu ci zależy na wodzie ? Nie wspominam dobrze , na oleju tak samo działa i bez stresu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 161 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36950
na wodzie nigdy nie miałem bloku apetytu a jestem podatny niestety z 17-tek oleju nie biłem nigdy zawsze szło zambon później desma a ostatni raz shree.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94513 Napisanych postów 364470 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669205
z czasem 17 przestaja nam służyć

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 161 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36950
No niestety - Krzykacz coś poszukam bo chce starą bombke prop npp winko ale żeby jeść normalnie :) jak lipa to wejdzie master trudno.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium