SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2814510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 598 Napisanych postów 18133 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 150653
Helionus
Boom dobry lab. Podstawy działają.

Dhb maja w h** bolesne a na stronie piszą ze takie cacy

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 598 Napisanych postów 18133 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 150653
polish hammer
Mam pytanie jak środki z Dose Generics bo dwóch kolegow ładuje suste i mają straszne bóle itd.czy spotkaliście się z takim czymś a może przypadek bo niewiem czy inwestowac a może inna firma

Dose miałem test typu ISO bo jako mało która firma miała i działało dobrze zero bólu

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23513 Napisanych postów 58298 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 880309
Robiłem formę na dose i zrobiłem bardzo dobra.
Ale faktycznie test400 boli.mieszalem z innymi sokami np boldem czy trenem to wchodziło elegancko.
Mnie w sumie większość soków z propem w składzie ew z wysokim stężenie boli mieszam zawsze i jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 36211 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 259283
parej
IONS jakie opinie? Cypio deka npp bold

Dobry lab
Teraz wypuścili hgh
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szkoda ze tabsy maja wypełniacz celulozę bo uczulony jestem :D

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 132 Wiek 44 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1099
parej
IONS jakie opinie? Cypio deka npp bold

Ions bardzo dobra firma
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 78942 Napisanych postów 344833 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1610577
ziki2000
polish hammer
Mam pytanie jak środki z Dose Generics bo dwóch kolegow ładuje suste i mają straszne bóle itd.czy spotkaliście się z takim czymś a może przypadek bo niewiem czy inwestowac a może inna firma

Dose miałem test typu ISO bo jako mało która firma miała i działało dobrze zero bólu

Juz nie mają ISO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 902
Czy jak trzymałem testa enan i masteron w lodowce czy nje straci na swoich właściwościach ? Około miesiąc jedna butelka była druga dopiero kilka dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 302 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3382
Panowie , lab Panax warto ?

Ciągła walka o masę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 889 Napisanych postów 3626 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32740
Warto.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Sztos