SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2103698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 488 Napisanych postów 1681 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 19605
Smero30
lodzianin1
Szczypior_skc
Jaka oxa obecnie najbardziej polecana?

Do czego masz dostęp??
U nas dziewczyny wcinają andro
Trochę uszczypliwy komentarz haha

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2022-04-19 08:49:59

uszczypliwy?Co Ty piszesz?
Tzn ze jak dziewczyny wcinają to jest dobra oxa a nie podsypana czymś innym typu meta albo wino bo dziewczyny szybko by ,,wyczuły,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 407
Panowie Tura z Maximus i tesc z Egzo Gen Pharma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1073 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17623
Panowie , jestem 2 tyg na krótkim estrze ale nie mam pewności czy aby na pewno wbijam coś co działa, chciałbym jutro zrobić badania aby mieć pewność że nie wbijam oleju, jakie badania zrobić ? Wystarczy testosteron wolny albo całkowity i estradiol plus prolaktyna czy coś jeszcze ?

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 69500 Napisanych postów 333437 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1573724
jaaaaa85
Smero30
lodzianin1
Szczypior_skc
Jaka oxa obecnie najbardziej polecana?

Do czego masz dostęp??
U nas dziewczyny wcinają andro
Trochę uszczypliwy komentarz haha

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2022-04-19 08:49:59

uszczypliwy?Co Ty piszesz?
Tzn ze jak dziewczyny wcinają to jest dobra oxa a nie podsypana czymś innym typu meta albo wino bo dziewczyny szybko by ,,wyczuły,,

dokładnie , bo chłop 130 kg co wrzuca 30 mg oxy co ma o niej napisać?
ja zawsze bede powtarzał dla osoby już zaawansowanej w saa ( mężczyzna) ten środek jest mega nie opłacalny pod wieloma względami
i wg starych wpisów że jest "mało inwazyjny" jest totalnie na odwrót
normlana 17 która ma sporo skutków ubocznych
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 488 Napisanych postów 1681 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 19605
Jamian
Panowie , jestem 2 tyg na krótkim estrze ale nie mam pewności czy aby na pewno wbijam coś co działa, chciałbym jutro zrobić badania aby mieć pewność że nie wbijam oleju, jakie badania zrobić ? Wystarczy testosteron wolny albo całkowity i estradiol plus prolaktyna czy coś jeszcze ?
wystarczy całkowity,dzis wieczorem lotka a rano badanie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 222 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7593
kristg
Panowie Tura z Maximus i tesc z Egzo Gen Pharma?
Paru chłopaków z siłki leci na Egzo Genie jeśli chodzi o podstawy i sobie chwalą, widać że rosną.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 8802 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 459801
Egzo omijalbym szerokim łukiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 20 Wiek 44 lat Na forum 207 dni Przeczytanych tematów 4056
Marian 87.
Egzo omijalbym szerokim łukiem

Dlaczego?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 8802 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 459801
Bo wiem kto za tym stał/stoji
I widziałem badania większości środków
Nic nie trzymało etykiety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 724
Panowie ktory lab? Obecnie biore z boom'a jestem od nich na enanie i masteronie, myślałem żeby dołożyć npp od nich, polecany jest jeszcze gorillaz, poleci ktoś sprawdzony lab?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Nutlove white