SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Jak ktos ma za dużo hajsu to dlaczego nie %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
Arkus P
Recepturę? Koorwa xD

Człowieku wbijasz na konkretne forum amerykańskie, masz temat diy saa, receptur masz jak koorwa przepisów na Ania gotuje. pl, już z opiniami czy bolesne, czy się krystalizuje itp itd,
cała tajemnica, tam takie tematy nie są problemem, nikt tego nadgorliwie nie pilnuje, nie usuwa, pomimo że prawnie jest to nielegalne, ale mniejsza o to,

tak się strzyże baranów w Polsce, napyerdoli im się kitu do głów jacy to nie są pro i ile sie nie muszą napocić i pieniędzy wydac żeby było tak dobrze a potem liczy się dzięgi z idiotow,
a wszytko mają na tacy za frajer podane,

przepis na prime 200mg dają się bez problemu bić to widziałem już z 6 lat temu jak nic


A to spoko :) bo jeszcze z 5-6 lat temu jak znajomy gotował w swojej firmie underowej to mówił ze za przepisy płacił

Tak czy inaczej każdy kupi co chce , oczywiście sam tez kupuje andro czy MELIA czy soda ale hak pisałem egzotyki wole squiba bo wtedy głowa spokojniejsza :)
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1129 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28470
lordknaga
Gucio547
Tak od siebie, taka Actiza robi IA stosowałem exe, letro, hcg, opakowania i zawartość opakowania(te słoiczki wypełnione po brzegi tabsami i zamknięte gumowym kapslem) żadnej ulotki, ogółem towar wygląda jak ku..a mać a nigdy się na niej nie zawiodłem, robi swoje i to się liczy, ale każdy ma inne podejście do tematu, to tak jak z ubraniami, jeden kupuje to co mu się spodoba a drugi patrzy na metkę z firmą



Jak to mowia, jeden pije bolsa a drugi jakas lodowa za 1/3 ceny a skutki oba identyczne, wiec po co przeplacac??


Bo niektórzy tym, że mają hajs chcą pokazać że są lepsi, potrafią mieć coś czego inni nie są w stanie. Na szczęście w kulturystyce hajs nie jest na pierwszym miejscu, jest ważny, ale mając tylko to i dwie lewe ręce to i tak nie wygrasz z kimś kto na prawdę się przykłada do tego co robi.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Ziki2000, nie mam nic do tego że bijesz squiba, nic mi do tego i nie odbieraj tego jako zaczepki ale znam paru zawodowych kulturystów i biorę od nich towar, mają kilka labów przebadanych na stężenie i czystość środka i nie są to drogie laby, zawsze mówią że ma być w dobrej cenie i ma tam siedzieć to co jest na opakowaniu w deklarowanym stężeniu i czystości, biorę od nich już X lat i nigdy nie miałem żadnego zapalenia ani innych nieprzyjemności choć by shot czasem nie wyszedł
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868854
No bo w czym ten squibb ma być lepszy? Teraz już wiele labow trzyma pelne stężenie nawet tych mniej spotykanych środków, a żadnej magicznej receptury nie ma jak już to ustaliliśmy. Po prostu trzeba wymyślić jakąś bajkę, żeby sprzedać coś 1,5x droższego TAKIEJ SAMEJ jakości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61813
Serio będziecie uczyć kogoś prowadzić biznes?
Może ktoś nie chce gotować za darmo jak to robi większość labów, bo producent zleca produkcję jakiemus giermkowi, który robi to za grosze.
Chciałbyś prz1993 prowadzić personalny za 50zł, albo rozpisywać dietę, treningi za 40zł?
Różnie się ludzie cenią. Jeden potrafi sprzedać to samo co drugi 3 razy drożej i nadal znajdują się ludzie co są w stanie tyle zapłacić.
Są ludzie co płacą 70zł za 5ampulek 100mg testa z apteki. d****e?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 24923
Jakaś joszke 10mg polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
No, nie wiem jak to wszystko jest bo drożeje a tu Panax Meli,elephants i jescze kilka, krótkiego gonią w cenie frytek z maka, jakaś promocja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868854
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
Helionus
lordknaga
Gucio547
Tak od siebie, taka Actiza robi IA stosowałem exe, letro, hcg, opakowania i zawartość opakowania(te słoiczki wypełnione po brzegi tabsami i zamknięte gumowym kapslem) żadnej ulotki, ogółem towar wygląda jak ku..a mać a nigdy się na niej nie zawiodłem, robi swoje i to się liczy, ale każdy ma inne podejście do tematu, to tak jak z ubraniami, jeden kupuje to co mu się spodoba a drugi patrzy na metkę z firmą



Jak to mowia, jeden pije bolsa a drugi jakas lodowa za 1/3 ceny a skutki oba identyczne, wiec po co przeplacac??


Bo niektórzy tym, że mają hajs chcą pokazać że są lepsi, potrafią mieć coś czego inni nie są w stanie. Na szczęście w kulturystyce hajs nie jest na pierwszym miejscu, jest ważny, ale mając tylko to i dwie lewe ręce to i tak nie wygrasz z kimś kto na prawdę się przykłada do tego co robi.


Cieżko się chwalić w tym sporcie :) to nie ciuchy gucci ze każdy widzi ze ja mam a inni nie :)
To ze boje squiba czasami napisze na forum i nie czuje się lepszy ot tylko moje zdanie laby tansze tez bije obecnie andro,MELIA wcześniej soda itd


Zmieniony przez - ziki2000 w dniu 2022-08-28 11:19:11
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

WHEY premium