SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170444
A koorwa radar mi sezonowca niewylapal
3

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
zaraz będzie :D ::Lato, Lato wszedzie, oszalolo zwiariowalo skoksowalo wszystko wszedzie :D ::
1

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29102
tura też zamuli apetyt? musiałbym dodać coś do bomby a bije dziennie 2 środki to wole z orali coś dać a mete właśnie odstawiłem w 3 tygodniu mimo że iniekcyjna to i tak nie moge w ogóle jeść drugi dzień a szkoda bo zaczeła ładnie robić. co móżna ciekawego dodać żeby nie zamulało?

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Tura mnie zamula tylko przez pierwsze 10 dni potem schodzi powietrze z brzucha. Metka czy w im czy oral tak samo zabija apetyt. Ja po metce im z biosiry najdalem sie lyzka ryzu a druga juz wymiotowalem.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 935
BigMen
Tura mnie zamula tylko przez pierwsze 10 dni potem schodzi powietrze z brzucha. Metka czy w im czy oral tak samo zabija apetyt. Ja po metce im z biosiry najdalem sie lyzka ryzu a druga juz wymiotowalem.


A jak z wins im?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7551
Witam Panowie, w który hormon celować: Imperial czy Eurotropin? Ewentualnie czego szukać jak te dwa lipa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
skyboom
tura też zamuli apetyt? musiałbym dodać coś do bomby a bije dziennie 2 środki to wole z orali coś dać a mete właśnie odstawiłem w 3 tygodniu mimo że iniekcyjna to i tak nie moge w ogóle jeść drugi dzień a szkoda bo zaczeła ładnie robić. co móżna ciekawego dodać żeby nie zamulało?

Ture jadłem w kwietniu lub maju zeszłego roku i nawet 100 nie dojadlem bo uyebala apetyt . Podobno antek inj daje radę i nie up*****la apetytu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Niepokorny
Witam Panowie, w który hormon celować: Imperial czy Eurotropin? Ewentualnie czego szukać jak te dwa lipa?


Imperial ok.

KLAJTA
Halo ze sqiba, ktoś coś? Foto w odp dziale.


Nie wiem jak ich halo, ale z dobrego halo jesli masz dostep to Nexiuma moge Ci poleciec, znajomy teraz bral oraz wysylal tez do badan i zawartosc zgodna z etykieta.
Wrzucalem tez tu kiedys badania ich halo i tez bylo blistko deklarowanemu cos ok. 9mg/tab.


Magic198502
Kto poleci dobre hgh i inne


Apteka jesli masz dostep a pozniej Imperial.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Kambodza24
FWB na masę do cyklu enana i metka dobry będzie? Czy standardowa każda partia? Chodzi żeby rozj**alo:D


To przy saa trzeba jeszcze trenować ? %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Magic198502
Kto poleci dobre hgh i inne


Co masz do wyboru ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej