SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 280909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4119 Napisanych postów 41512 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 523337
hoss
Panowie enan z kuweit pro czy nanda? Co polecacie?

Z Nandy przeleciałem prawie wszystkie środki i rewelacja ! wszystko klepie bardzo dobrze tak samo jak i Kuwait bardzo dobry lab również wbiłem kilka środków i petarda śmiało możesz w oba laby inwestować

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12510 Napisanych postów 63364 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 542780
Pamiętam viale IP nalane po 11,5-11,7-12,01ml ...to były czasy przelane tanie i dobre
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 568 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 25273
Koledzy czy ktoś z Was bił BM lub Vedi Pharam: Test Enan, Tren Enan, Master E oraz Dekę? Mam do wyboru oba te laby i nie wiem, który lepszy. Dil twierdzi, że to bez różnicy, bo w środku i tak siedzi to samo, niby że ten sam producent. Czytałem parę opinii, że BM dyskomfort po strzale, o Vedi prawie nic nie znalazłem. Proszę o radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 194 Wiek 39 lat Na forum 163 dni Przeczytanych tematów 1351
Bije deka z cyp Bm, mnie mam problemow z dyskomfortem po strzale. I tak jak poprzednie osoby pisz mniej niz 1ml w Bm nie trafisz wszystko rowniotko nalane lub nawet wiecej.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 527 Napisanych postów 943 Wiek 39 lat Na forum 152 dni Przeczytanych tematów 15093
Ryskiek weź pakę na sprobe i przybij . Ból po iniekcji to sprawa indywidualna . Jednego boli , drugiego nie

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 96 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 841
Anastrazol panax pharma bral ktoś działa ?

Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2019-04-02 15:56:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12510 Napisanych postów 63364 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 542780
Fotki w dziale DZ temat ori/fake.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 108 dni Na forum 110 dni Przeczytanych tematów 292
tri-ren biosira jest to coś warte ?
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 172 dni Przeczytanych tematów 211
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1153 Napisanych postów 26343 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297390
ramirez112
jak hgh androchem ? mogą być pepki w środku czy pewniaczek ?

Na PL realia to wypada spoko, choc sa lepsze gh na rynku i mozna je wyrwac rowniez taniej.

przemko15
Panowie Antek biosira vs nexium?

Nexium
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Masa