SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1518341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 1666 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 60866
Ostatnio przerobione opinia.
Squib - Antek inj, deka - bardzo dobre
Dna- cyp bardzo dobry nie widziałem różnicy z Andro i Squiba wszystkie tak samo czulem.
Kolega zawodnik bije z Dna prop, master i rurkę podjada i forma mega i środki bardzo dobre.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 1666 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 60866
W moim otoczeniu DNA bardzo dobre i biją to zawodnicy i goście na poziomie mistrzostw Polski , Europy w trójboju i wl .
Czemu jest taki anty pimp na to DNA?
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15038 Napisanych postów 49468 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 833906
Nie wiem czemu mozna się tylko domyślać...
U mnie też każdy kto leci DNA chwali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 298 Napisanych postów 637 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8630
a ja sie do dna zrazilem od samego poczatku i nie chce miec z tym labem nic wspolnego
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 3448 Napisanych postów 13525 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 369397
jestesmy w internecie i kazdy zna kogos bylo wiele dobrych opini ale rowniez wiele slabych ostatnimi czasy i nawet tutaj badania lataly, ze w srodku(PODOBNO W POJEDNYCZYCH ROZLANIACH)nie bylo to co trzeba czy ze stezenie bylo zanizone... niech kazdy sobie mysli o dna co chce, dla mnie to taki sam lab jak byl np. moderion, sa pewniejsze rzeczy i do tego nie wiele drozsze. ja tam jednak wole nawet troszke doplacic do labow, ktorych wpadek tutaj nikt nie wrzucal.
4

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 58881 Napisanych postów 317236 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1520021
Nie ma firmy bez wpadek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 298 Napisanych postów 637 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8630
a cyber ;p ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11488 Napisanych postów 17700 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 332366
lordknaga
jestesmy w internecie i kazdy zna kogos bylo wiele dobrych opini ale rowniez wiele slabych ostatnimi czasy i nawet tutaj badania lataly, ze w srodku(PODOBNO W POJEDNYCZYCH ROZLANIACH)nie bylo to co trzeba czy ze stezenie bylo zanizone... niech kazdy sobie mysli o dna co chce, dla mnie to taki sam lab jak byl np. moderion, sa pewniejsze rzeczy i do tego nie wiele drozsze. ja tam jednak wole nawet troszke doplacic do labow, ktorych wpadek tutaj nikt nie wrzucal.

W punkt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 58881 Napisanych postów 317236 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1520021
sfdpowersfd
a cyber ;p ?

Kupilem 3 butle chyba trenu juz nie pamietam i poszly w kosz bo plywy farfocle i tego nie wbilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 7798 Napisanych postów 80209 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 678095
zolo333
W moim otoczeniu DNA bardzo dobre i biją to zawodnicy i goście na poziomie mistrzostw Polski , Europy w trójboju i wl .
Czemu jest taki anty pimp na to DNA?

Tutaj raczej jest pimp a nie antypimp
Choć już trochę wyeliminowany
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

vegelove