SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4296793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 596 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23034
Michass90
Gdzieś ktoś chyba pytał o exportmed ( tak mi sie przewineło kilka dni temu ) i o SQuiBb też ponawiam pytanie bił ktoś?

Moim zdaniem squibb możesz brać w ciemno każdy produkt.Jeden z najlepszych labow który stosowalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3633 Napisanych postów 36564 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 261005
Marcinx66
dobry dzień

ions ? monster lab ? vertex ? który enan wybrać ?

dzięki ! pozdrawiam :)


Monstera nie stosowałem , ale enan będzie działał z każdej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 862 Napisanych postów 1365 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 44388
żeleś
Podobno teścia lipnego trafić to sztuka a jednak Panax cypio bite 375mg e7d na badaniach po 6 tyg 1,77ng/ml przy zakresie pomiarowym 2 -8 NG/ml
Estro w środku skali




Ale że co, że zbiło Ci testa poniżej widełek? Czy przeszedłeś z innego labu i nagle lipa?

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5831 Napisanych postów 15768 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 391372
LevelPl
żeleś
Podobno teścia lipnego trafić to sztuka a jednak Panax cypio bite 375mg e7d na badaniach po 6 tyg 1,77ng/ml przy zakresie pomiarowym 2 -8 NG/ml
Estro w środku skali




Ale że co, że zbiło Ci testa poniżej widełek? Czy przeszedłeś z innego labu i nagle lipa?


z tego co ja zrozumialem, to leci panaxa test c, 6 tyg 375mg week i ma testa w glebie, wiec to co on bije, to jest goly olej.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 862 Napisanych postów 1365 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 44388
Czekam na jakieś info o seri, opakowaniu, mam zapas panaxu i aż ciekaw jestem ocb;) miałem estro i mofro w weekend zbadać to sprawdzę jeszcze testa na wszelki wypadek xDDD

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 662 Wiek 40 lat Na forum 251 dni Przeczytanych tematów 7319
Enan ok bo estro dawało znać , susta tym bardziej a cypa mam zapas badanego 256mg więc siedzę spokojnie jak mowa o Panax. Poza tym ciężko uwierzyć że jeżeli nawet to prawda to zamierzona wyebka skoro nawet na primo ludzie nie narzekają , ewidentna pomyłka bo ani nie ma newsów że zamykają produkcję gdzie miało by to wtedy sens puścić wsio na lipę żeby zgarnąć kase od lojalnych klientów ani to np prop czy master w primo gdzie wyebka była by ewidentna . Vial od plomby w tych samych rękach ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4384 Napisanych postów 3670 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 20088
modlic
Ale o co pytasz dokładnie?


O lab exportmed czy mial ktoś styczność. Czy siedzi tam co ma siedzieć

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4384 Napisanych postów 3670 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 20088
Kreaxxx
Michass90
Gdzieś ktoś chyba pytał o exportmed ( tak mi sie przewineło kilka dni temu ) i o SQuiBb też ponawiam pytanie bił ktoś?

Moim zdaniem squibb możesz brać w ciemno każdy produkt.Jeden z najlepszych labow który stosowalem


Dzięki o SQuIBB kojarze że opinie ma dobre, tylko jeszcze ten exportmed jestem ciekaw opini

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 691 Napisanych postów 6799 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67368
lordknaga
LevelPl
żeleś
Podobno teścia lipnego trafić to sztuka a jednak Panax cypio bite 375mg e7d na badaniach po 6 tyg 1,77ng/ml przy zakresie pomiarowym 2 -8 NG/ml
Estro w środku skali




Ale że co, że zbiło Ci testa poniżej widełek? Czy przeszedłeś z innego labu i nagle lipa?


z tego co ja zrozumialem, to leci panaxa test c, 6 tyg 375mg week i ma testa w glebie, wiec to co on bije, to jest goly olej.


Dokładnie tak było robiłem badania bo chce wejść na osławionego squibba 350 i chciałem mieć porównanie jak na badaniach wypadnie

Mam nauczkę aby dalej trzymać się Andro a nie wynalazki testować

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 251
witam wszystkich po długiej przerwie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium