SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 416006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3785 Napisanych postów 8363 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 108409
Brałem z andro różne wynalazki . Pbc , cjc , MK , GW , i jeszcze sporo innych . Wszystko klepalo . Czy lepiej czy gorzej niż inne nie wiem , nie testowałem . Ale te środki to gips nie był , robotę robiły .
Polecam śmiało .

omerta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5203 Napisanych postów 45384 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 556676
Z Androchemu przerobiłem prawie wszystkie środki , wiele lat opieram na tym labie cykle i jeszcze nigdy się nie zawiodłem...
Firma naprawdę na najwyższym poziomie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 280 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11625
Tylko u nas jacys tacy dille, ze sok to sok a wynalazkow nie mają, bo to nie koks to po co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1045 Napisanych postów 3482 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 64059
pawel82
Z Androchemu przerobiłem prawie wszystkie środki , wiele lat opieram na tym labie cykle i jeszcze nigdy się nie zawiodłem...
Firma naprawdę na najwyższym poziomie...

Dokładnie od lat w Topce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1447 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21284
Pany, walil, ktos genameda ostatnio? Dziala to jeszcze?

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 177 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41417
Cały czas trzyma poziom.

Asharein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 167 dni Przeczytanych tematów 585
Clen Dna? Ktos leci dobrego clena?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2174 Napisanych postów 43091 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 414663
kubsztix
Pany, walil, ktos genameda ostatnio? Dziala to jeszcze?

Bije npp i dalej uwazam npp genamedu to wysoki lvl

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5203 Napisanych postów 45384 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 556676
Aliorsfd2
Clen Dna? Ktos leci dobrego clena?

Śmiało możesz brać clen z DNA , działa elegancko...podjadłem jeszcze clen z DB i Nandy również bardzo dobre...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 129 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1435
Uważajcie na fake genamedu. Niższa butla i holo inne i nie mieniące się
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wheyvita