SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GHRP-6 & CJC-1295

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 265 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1370
Witam. Pytanie jak w temacie ,chcę sobie zapodac oba te środki i dil zaproponował mi dzisiaj oba te środki już wymieszane w jednym flakonie lub pojedynczo,cenowo wychodzi taniej w jednym tylko nie mogę za wiele o takim czymś znaleźć w necie może ktoś podpowie które lepiej wybrać i które lepiej działa. Ankietę zawale z miesiąc temu więc nie będę jej znowu dodawał
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 725 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9913
Lepiei osobno
Cjc ladujesz 2razy dziennie bo dlugo sie utrzymuje a ghrp 3-6rszy dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 265 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1370
Ja chciałem walić po 3 razy to i to dlatego się zainteresowałem tym mixem bo wiadomo że wygodniej (mniej kłócia) ale nie wiem czy ogólenie jest taki środek czy to jakaś wyj**...czy ktoś może stosował bo jeżeli ma rzeczywiście działać gorzej to lepiej się pomenczyc ale mieć w miarę lepsze efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
występuje w kilku firmach na gotowo już mix cjc i ghrp więc to połączenie nie jest nowością
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
A warte dodania do cyklu takie mixy ?

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94443 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
Wg badan dzialaja

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Lepiej mix, taniej i prosciej. Dawka 3x100mcg ed juz dziala bdb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 725 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9913
Ja mam kolege ktory to bije i cos niby czuje. Kyos jeszcze jakies efekty zauważył kto stosowal? Tak z ciekawosci juz pytam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94443 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
Ja stosowalem ale czy coś czułem to nie wiem
Ale badalem Igf i był wystrzelony

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 265 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1370
Super, dzięki bardzo za odpowiedzi i zamawiam tego mixa,dodam jeszcze że ja będę jechał tylko na tym bez żadnego SAA dolożę tylko DAA z DHEA na zmiany no i jakaś kreatyne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 265 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1370
Niedawno zakladalem temat o samym HGH,INSA,T3 że chcę takie coś zapodac a teraz jak znalazłem GHRP-6&CJC-1295 zapodac to tylko zastanawiam się czy do tego warto dokładać INSE i T3 czy nie warto albo nie można.Dodam tylko że odpuscie komentarze ze bez SAAto nic nie da ponieważ i tak już decyzji nie zmienię ,każdy mówi że to nic nie da ale nikt nie zna żadnego gościa który był na takim cyklu przez np.8 miesiecy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

peptyd CJC1295 PEGMGF

Następny temat

Izotek

WHEY premium