SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 324226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3843 Napisanych postów 9826 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 288455
O jednak tylko ostatni wypust twojej susty nie całe andro leci w ch**a. Szybko zdania zmieniasz.

Sporo andro wbilem swojego czasu o wnotovxeniu dużo osób leci także p******enie że andro jest ch**owe do mnie nie trafia. Toczą jakiś pilny wypust poszedł to już szybciej

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-03-07 14:11:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 490
Tak, za zle sformulowanie na początku przepraszam. Chodzi tylko o suste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3843 Napisanych postów 9826 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 288455
No to w to jestem w stanie uwierzyć. Okaże się z czasem pewnie. Wpadki się każdemu zdarzają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 105
Siema. Taka sprawa - dostałem receptę na Dostinex,kupiłem, ale coś mało tych tabletek. Dokupiłem sobie zamiennik w jednym sklepie, ale nie mam pojęcia czy sklep wiarygodny. W tym temacie nie można podawać nazw sklepów, więc napisałem w temacie : "apteka info". Czy ktoś mógłby zerknąć? Ewentualnie jak tam też nie można podawać nazw sklepów - to proszę o usunięcie posta i odpisanie mi priv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jeżeli zamiennik to cabaser to będziesz zadowolony

Dostinex jest w ch** drogi i 2x słabszy.

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-03-07 14:16:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 105
Dokładnie tak - Cabaser 20tab. Tylko nie wiem, czy ten sklep to nie wałek. X lat temu miałem jedno źródło z którego brałem i ani razu nie miałem wy*ebki. Nie interesowałem się tematem od tamtego czasu i sporo się zmieniło. Teraz problem z prolaktyną, więc musiałem wejść w te tematy znowu. :) Paczka czeka na poczcie i nie wiem czy odbierać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Akurat tego Ci nikt nie powie. I raczej info tu nie znajdziesz. Choć osobiście bym odebrał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ok, dzięki dmq92. Dzięki też tym co na priv odpisali. Odbiorę i się okaże co tam siedzi. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 750 Napisanych postów 1196 Wiek 39 lat Na forum 182 dni Przeczytanych tematów 19208
Z tymi sustami to roznie bywa ,
Lepiej bić prop i enan .
Takie moje zdanie .

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 20 lat Na forum 167 dni Przeczytanych tematów 56
siema, jestem obecnie po 1 strzale deki i enana kuwejt, towar juz kupilem, a znajomy mi mowil zebym na sfd zapytal czy towar jest spoko czy nie? jedyne co moge powiedziec ze po 2dniach nie odczuwam zadnych bolesci. A chce zapytac czy ci co bija/bili kuwejt sa zadowoleni? czy jak skoncze butle to zmieniac na cos innego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1