SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Fiery
Panowie jak z tym Heliosem jest, działa dobrze ? Jaka jest porównywalność do tabletek ?


Ostatni helios jak bilem byl z Ions Pharmacy i dzialanie bardzo dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 204 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7898
pawel82
Fiery
Panowie jak z tym Heliosem jest, działa dobrze ? Jaka jest porównywalność do tabletek ?

Biłem Heliosa DB i jak dla mnie pierwsza klasa...
Moim zdaniem lepszy Helios od clena w tab.


Jakie dawki brałeś ? Insulinówką da rade wbijać ?

Pozdrawiam,
Fiery.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 242 Napisanych postów 212 Wiek 54 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8178
Aras84
Fiery
Panowie jak z tym Heliosem jest, działa dobrze ? Jaka jest porównywalność do tabletek ?


Ostatni helios jak bilem byl z Ions Pharmacy i dzialanie bardzo dobre.



jakies porownanie Ionsa do DB Pharmy? bo clen tab w moim odczuciu Vertex mocniejszy od DB a do tej pory bazowalem glownie na DB ktory tez jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 242 Napisanych postów 212 Wiek 54 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8178
Fiery
pawel82
Fiery
Panowie jak z tym Heliosem jest, działa dobrze ? Jaka jest porównywalność do tabletek ?

Biłem Heliosa DB i jak dla mnie pierwsza klasa...
Moim zdaniem lepszy Helios od clena w tab.


Jakie dawki brałeś ? Insulinówką da rade wbijać ?


bijesz jak hcg, insulinowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Fiery
pawel82
Fiery
Panowie jak z tym Heliosem jest, działa dobrze ? Jaka jest porównywalność do tabletek ?

Biłem Heliosa DB i jak dla mnie pierwsza klasa...
Moim zdaniem lepszy Helios od clena w tab.


Jakie dawki brałeś ? Insulinówką da rade wbijać ?



No k***a zebys czasem domiesniowo nie wbil...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 204 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7898
Nie, nie :) Nawet o tym nie myślałem :D Brzuszek ;)


Zmieniony przez - Fiery w dniu 2019-05-14 10:12:42
1

Pozdrawiam,
Fiery.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 204 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7898
To jakie dawki brałeś ? Na jeden cykl ile powinno starczyć flakonów po 20 ml. ?

Pozdrawiam,
Fiery.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
No to insukinowka sie sprawdza świetnie. Zalezy ile polecisz bo moze ci 1 ml stykac a inny 2ml poleci. Mi 1 ml styka i bede tyle dawal z rana przed cardio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Na zmianę biłem ions I db jak napisałem poziom ten sam. Ions w szkle więcej zaufania budzi
Oczywiście, że insukinkwką.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34544 Napisanych postów 89609 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938513
Fiery
pawel82
Fiery
Panowie jak z tym Heliosem jest, działa dobrze ? Jaka jest porównywalność do tabletek ?

Biłem Heliosa DB i jak dla mnie pierwsza klasa...
Moim zdaniem lepszy Helios od clena w tab.


Jakie dawki brałeś ? Insulinówką da rade wbijać ?

Tak insulinówką podskórnie w brzuch...
Zacząłem od 0,5ml po tygodniu zwiększyłem na 1ml...max doszedłem do 1,5ml ale i 2ml można spokojnie przyjąć tylko to już ładnie trzepie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej