SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Cmaz515
Elephant Pharma - Warte ?


Kumpel brał i stany zapalne
Inny zamówił wysłali co innego niż trzeba a później przestali na maila odpisywać
Dziwna firma
2

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
ziki2000
Antek inj Panax widzę ze trochę przymarzł i trzeba będzie podgrzać
Coś wiecie czy subst środka nie wtrąca od wysokiej temp?


NPP też mi się krystalizowały chyba 2 viale , powoli podgrzewasz wodę w płytkim garnku z zanurzonym vialem do 3/4 wysokości i cały czas mieszasz nim w kółko . Woda wystarczy że będzie miała 70-80 stopni , sprawdzaj co chwila kiedy zaczyna się roztapiać i cierpliwie mieszaj vialem w kółko w wodzie . Bic można śmiało , ja nic nie miałem bolesnego czy coś w tym stylu , normalny towar .
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 101 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4588
Maximus omijać? Mam winko i exe. Exe rozgryzłem gorzkie jest jak apteka Symex podobnie ale nie wiem czy to brać. Mam jeszcze propka Golden Labs, prop jak prop będzie działał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 267 Wiek 47 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8339
Cmaz515
Elephant Pharma - Warte ?


Underdosed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
ark100
Maximus omijać? Mam winko i exe. Exe rozgryzłem gorzkie jest jak apteka Symex podobnie ale nie wiem czy to brać. Mam jeszcze propka Golden Labs, prop jak prop będzie działał?


Z maximusa miałem chyba LGD i kopało jak trzeba.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 3607
Maximus-Testy wszytkie sprawdzone i działają, Metka też, reszta nie wiem. Sprawdzone w tym roku były Testy z Arenis Medico i Armabol - wszystko działa, na podstawie wyników badań krwi, bezbolesne.
Elephant nie dostępny w rejonie. Metka z IONS i Exe Glandex też działają.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
ziki2000
Panax salbutamol 1 klasa
Wczoraj dałem od razu 2 tab a wiec 8mg ręce tak telepaly ze masakra a ciśnienie tez wywaliło
Dziś 1 tab i już lżej ale ręce latają


Po takiej dawce ręce latają ? To lepsze niż apteczne %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
E-lite wiesz co sam sie zdziwiłem stąd na start poszły 2 tab a więc 8 mg a że była godzina hm 19-20 to pozniej wk***iałem sie na telefonie tak ręcę latały ,ale może ja mam po prostu większe predyspozycje do tego efektu :D
Wczoraj rano wziałem 1 tab i juz ok , moze sypneło sie wiecej dla producenta albo dawno saly nie brałem :D


Zmieniony przez - ziki2000 w dniu 2022-11-04 06:42:43

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
22840281
Maximus-Testy wszytkie sprawdzone i działają, Metka też, reszta nie wiem. Sprawdzone w tym roku były Testy z Arenis Medico i Armabol - wszystko działa, na podstawie wyników badań krwi, bezbolesne.
Elephant nie dostępny w rejonie. Metka z IONS i Exe Glandex też działają.


Obecnie lece antka inj maximus ale dopiero zacząłem ,natomiast ich methyltest wydaje mi sie ze kopie bo biorę doraznie przed treningiem
Miałem tez ich sally i np według mnie słabsze od obecnie branego panaxa

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 27 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 578
Mam pytanie o androchem na priv jeśli ktoś moze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium