SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39076
Przyzwyczaję się :) Najważniejsze, żeby lab był dobry bo chciałbym zrobić zapasy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34544 Napisanych postów 89609 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938513
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 161 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3561
Krzychu79
rtt
dmq92
Zrobiłem zapas andro sobie bo mówię pewny lab kurde to warto i wzialem dla kuzyna i 2 kumpli viagre. I ch** nie dziala. Ja p******e szkoda slow.


calkiem mozliwe aby jedna dzialala druga nie tabletka
napewno gh z andro to lipa
soki i tab na ogol dobre i tanie + dlugo na rynku . Pare wpadek mialo andro ale na ogol ok lab


Kolejna ciekawostka. Bo w badaniech wyszlo, ze ma 100% deklarowanego stezenia


Skąd te info ze niby gh andro lipa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
pawel82
n-gage
Ja dopiero miałem pierwszy strzał w życiu więc trochę boli :)

Zazwyczaj jest tak że pierwszy i czasami drugi strzał boli...przy trzecim zapewne będzie już ok...
Inaczej jest z propem bo nie każdy go toleruje i boli za każdym razem a innego nie boli w ogóle...
Jeszcze jest kwestia iniekcji żeby była prawidłowo zrobiona



Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-05-14 18:27:31



Ja zaczynalem od propa genamed i cala butle amputacja nog.... na enanie potem luz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
dmq92
pawel82
n-gage
Ja dopiero miałem pierwszy strzał w życiu więc trochę boli :)

Zazwyczaj jest tak że pierwszy i czasami drugi strzał boli...przy trzecim zapewne będzie już ok...
Inaczej jest z propem bo nie każdy go toleruje i boli za każdym razem a innego nie boli w ogóle...
Jeszcze jest kwestia iniekcji żeby była prawidłowo zrobiona




Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-05-14 18:27:31


Mi genik prop i susta wchodzily elegancko. Z reszta, w sumie to przez dwa lata nie mialem zadnach problemow. Master BM troche szczypal, a jedyna wtopa na maxa to cypek z mediny. Moj pierwszy vial Ale wtedy durny bylem Chodzic nie moglem, ale bilem


Ja zaczynalem od propa genamed i cala butle amputacja nog.... na enanie potem luz
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
rogidogi
n-gage
Panowie, jaki enan na dzien dzisiejszy bedzie najpewniejszy?


Bm Bioniche testy bilem i zadowolony, teraz Bm leci cypionat.



Jak bm cypio ?,
badales poziom czy cos , dlugo juz lecisz?
Ja tez jade bm cypio juz drugi tydzien przechodzilem z nexium , ogolnie badania za tydzien robie bo jestem mega ciekawy ile tam bedzie ale ogolnie czuje sie dobrze na tym bm libido fajne itd...


Zmieniony przez - Thomas07 w dniu 2019-05-14 19:23:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
Krzychu79
dmq92
pawel82
n-gage
Ja dopiero miałem pierwszy strzał w życiu więc trochę boli :)

Zazwyczaj jest tak że pierwszy i czasami drugi strzał boli...przy trzecim zapewne będzie już ok...
Inaczej jest z propem bo nie każdy go toleruje i boli za każdym razem a innego nie boli w ogóle...
Jeszcze jest kwestia iniekcji żeby była prawidłowo zrobiona





Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-05-14 18:27:31


Mi genik prop i susta wchodzily elegancko. Z reszta, w sumie to przez dwa lata nie mialem zadnach problemow. Master BM troche szczypal, a jedyna wtopa na maxa to cypek z mediny. Moj pierwszy vial Ale wtedy durny bylem Chodzic nie moglem, ale bilem


Ja zaczynalem od propa genamed i cala butle amputacja nog.... na enanie potem luz



Propa genamedu nie bilem , ostatni prop jaki bilem to przeterminowany 4 miesiace adro hehe urywal dupe ale dzialal a tak powaznie to prop z nexium z parti m302 byl jak zloto zero czucia iniekcji a sam towar juz bylo na drugi dzien czuc i fajne libido i pobudzenie takie typowe dla propa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
n-gage
Mam dostęp do Enana z DNA, Malay, Bioniche Pharma, Alchemia


Bioniche enana bym wzial, aktualnie bije i jest moc. Pozatym z kazdej innej firmy cos bralem i zawsze bylem zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 579 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20353
Towar z bm czy advanced anabolic ?? Chodzi o Deke głównie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3130
Thomas07
rogidogi
n-gage
Panowie, jaki enan na dzien dzisiejszy bedzie najpewniejszy?


Bm Bioniche testy bilem i zadowolony, teraz Bm leci cypionat.



Jak bm cypio ?,
badales poziom czy cos , dlugo juz lecisz?
Ja tez jade bm cypio juz drugi tydzien przechodzilem z nexium , ogolnie badania za tydzien robie bo jestem mega ciekawy ile tam bedzie ale ogolnie czuje sie dobrze na tym bm libido fajne itd...



Zmieniony przez - Thomas07 w dniu 2019-05-14 19:23:51


Troche juz lece, badalem tylko estro i prolke bo leci test/nandro BM i oba wysoko do zbicia byly.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej