SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 375072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 26612 Napisanych postów 261881 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1337080
prz1993
limafne
Jest w Polsce apteczne T3? Jest novothyral ale to mix, jeśli nie to w co celować wmiare pewnego

A w czym Ci przeszkadza t4? Czasami jest nawet przydatne. To jest apteka, masz 100% pewności. Ja UG t3 w życiu bym nie ruszył.

Ale tutaj trudno się nie zgodzić takie leki to tylko apteka
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 9229 Napisanych postów 21988 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 737126
Dlatego napisałem, że czasami Poza tym, serio ktoś bierze po 100mcg t3? Nigdy nikomu nie rozpisałem więcej niż 50. Przecież to mięso ucieka tak ładnie jak i smalec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 26612 Napisanych postów 261881 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1337080
Oj znam takich co i 150 lecieli ale tutaj był podkład z 2.5 gr saa 4*15 jm ślinu i 3*6 hgh apteki ::)

Ale kolejny raz się z tobą zgodzę bo na jednej tab Novo mam ft3 ciut nad widelkami na 2 już mam wystrzelone
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 112 Wiek 39 lat Na forum 118 dni Przeczytanych tematów 761
Pytanie pod kumpla o tren ace ma do wyboru Bm Bioniche Kenwoo Dna Sky Moderion. Ktory z tych bedzie pewniak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 44 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12141
GwiazdekTorun
Pytanie pod kumpla o tren ace ma do wyboru Bm Bioniche Kenwoo Dna Sky Moderion. Ktory z tych bedzie pewniak?

BM jak źródło dobre
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
GwiazdekTorun

Wszystkie te laby powinny dobrze klepac
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4854 Napisanych postów 44174 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 546713
GwiazdekTorun

Z tych labów co wymieniłeś biłem tren A z DNA , zayebisty trenik , pewniak w kolejce czeka jeszcze tren E również z DNA , wziąłem na testy bo zgarnia same pozytywne opinie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2254 Napisanych postów 2039 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 39754
GwiazdekTorun

cena bardziej niz lab, ostatnio bilem ace kenwoo do bolda i cypa moderion/bm, teraz bold zmieniony na Dna plus mastery leca wiec tego laba bym stawial na przedzie,
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 526
Ktoś coś wie na temat labu Dex Pharma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2013 Napisanych postów 3320 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 73581
GwiazdekTorun

Bilem trena a z Bioniche i byl kozak, z DNA i Moderiona tez cos tam dziobalem i wszystko OK.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

aerofull