SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2075859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 511 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19777
prz1993
Bo po prostu inne ug były chuyowe, proste. Skłib to dobry lab, ale nie wart swojej ceny, bo nie ma w sobie nic magicznego jak to przedstawiają panowie z tej firmy.
Kolejny temat science fiction który się już ileś ciągnie. Trochę średniowieczem zajeżdża.

Właśnie o to pytałem.
Jeśli chodzi o te laby które niby były słabsze to nie chce antypimpowac,od siebie napiszę że chwale sobie właśnie squibb,sodę i Andro pamiętam z przed długich lat ,że mi odpowiadało i z tego co widzę poziomu nie zmieniło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 511 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19777
lodzianin1
rozwiń bardziej zadowoleni niż po innych underach? bo ja biłem w życiu z 15 firm i jeśli nie było problemu z bolesnością to nie widziałem żadnej różnicy ,jesli w srodku było to co deklarowane
nikt nie pisze ze to słaba firma ug jak kazde inne też mieli wpadki , po prostu mocno pimpowane i ceny z kosmosu

No zgadza się jeśli coś w środku to co deklarowane to jest to co deklarowane i inaczej być nie może hehe jeśli...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Kreaxxx
lodzianin1
rozwiń bardziej zadowoleni niż po innych underach? bo ja biłem w życiu z 15 firm i jeśli nie było problemu z bolesnością to nie widziałem żadnej różnicy ,jesli w srodku było to co deklarowane
nikt nie pisze ze to słaba firma ug jak kazde inne też mieli wpadki , po prostu mocno pimpowane i ceny z kosmosu

Zgadza się mieli..zgadza się też , jeśli w środku jest to co deklarowane to inaczej być nie może hehe jeśli...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2157
Witam Panowie jak tam stoi Panax pharma? Cypio, cardarine, HCG?
Proszę o opinię na temat tej firmy. Wiem że jest masa. Innych lepszych gorszych. Interesuje mnie opinia ludzi stosujących właśnie ta. Dziękuję pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1638 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 18978
Sam wbijam z 3lata,sporo ludzi wokół mnie tez i wszystko si
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
HCG też możesz polecić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 221 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7571
michalek8787
HCG też możesz polecić?
stosuję i działa dobrze:) bierz śmiało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1638 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 18978
franekyeti
michalek8787
HCG też możesz polecić?
stosuję i działa dobrze:) bierz śmiało

Dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 163 Wiek 28 lat Na forum 189 dni Przeczytanych tematów 4634
Cześć Panowie
Turanabol Nexium
Test enan global pharma
HCG puretrig
Ktos cos używał witaminek??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

sunrose