SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3684 Napisanych postów 6224 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173599
Kiedys zloty środek to byla omka prolka i meta ruska
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Ale tu już nie chodzi o robienie formy, spacjalnie już tego mięsa za dużo nie dorzucę, bo przekracza to moje ambicje, możliwości, czas, możliwość zaangażowania, a formę wykrece i na samym testo jak będę miał odpowiedni powód. Raczej o to by skorzystać z dostępnych metod, żeby stworzyć sobie większy komfort. Jeden kupuje lepszy samochód, drugi wygodniejsze łóżko, a trzeci lepszego kompa, a ja chcę sprawdzić jak jakość życia będzie wyglądać na test z gh i jeśli najdzie chęć bycia większym to nandrolonu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170444
Też już yeblem wszystkim, zostaje do dyspozycja tylko test, nandro, prima, bold w niskich dawkach w razie potrzeby ze względu na dobrą robotę w kwestii apetytu, ewentualnie mk i gw,
w moim odczuciu lepsza robote robi mk jak 5iu gh, imperiala biłem dobre ponad pół roku, więc zdanie mam już wyrobione
3

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Minusem jest ssanie na Mk. Na to sobie średnio mogę pozwolić będąc mentalnym wieprzkiem. Swoją drogą od stycznia festiwal pizzy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 425
Witam,
Cypio, Boldenon i długa deka z DNA Lab pewne stężenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34546 Napisanych postów 89611 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938534
Michał1996T
Witam,
Cypio, Boldenon i długa deka z DNA Lab pewne stężenia ?

Śmiało , dobre środki...aktualnie bije taki zestaw , tylko zamiast cypka leci T-400...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 529 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5360
UBER PHARMA KTOS COS O TYM LABIE?

"Quot me nutrit me destruit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 410 Napisanych postów 1048 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22283
Dokładnie kiedyś to było hee omka mwta ruska w listkach. I aż rozrywalo rozstępy szalal

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 410 Napisanych postów 1048 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22283
Wojmir28
Minusem jest ssanie na Mk. Na to sobie średnio mogę pozwolić będąc mentalnym wieprzkiem. Swoją drogą od stycznia festiwal pizzy :D


Dla mnie te ssanie to ogromny plus ;)
1

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15648 Napisanych postów 17739 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 194835
Mój pierwszy cykl 16 lat temu to 100 mety ruskiej w piramidzie i 5 strzałów omy, jeden strzał na tydzień. Wpadło wtedy ponad 10kg i spadło może 2kg. Zero odbloku i w sumie nawet źle się nie czułem bo nie wiedziałem, że mam się źle czuć. Pewnie młody wiek też w tym pomógł. Eh, to były czasy
4
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

WHEY premium