SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1078008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 8268 Napisanych postów 14224 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 314466
lodzianin1
ja również w te z dac słabo wierzę

Dzialanie tego srodka i modyfikacja dla chemika jest banalna. Trzeba doj**ac tylko jedna dupna molekułe takze nie iest to nic trudnego. Cl innego czybdaje to porzadany efekt u mnie bili dwaj ale szybko zrezygnowali i na gh przeszli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 255 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29377
johnnybrvo
Szamał ktoś może tamoxa z genepharm - Zymoplex? Działa to?

Przy okazji trafił ktoś kiedyś na fejkowy clomid z anfarmu? Mam jakieś stary z apteczce, wziąłem na język mordę wykręca kwaśny później gorzkie jak skwesyn, wiec coś tam chyba siedzi :D

Odpuść tego tomaxa, kupiłem rok temu 2 paczki , gips.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 46482 Napisanych postów 292825 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1434742
dmq92
lodzianin1

Dzialanie tego srodka i modyfikacja dla chemika jest banalna. Trzeba doj**ac tylko jedna dupna molekułe takze nie iest to nic trudnego. Cl innego czybdaje to porzadany efekt u mnie bili dwaj ale szybko zrezygnowali i na gh przeszli

Tylko zauważ wszędzie ludzie sporadycznie używają wersji z dac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 939 Napisanych postów 789 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 21387
dmq92
lodzianin1

I ja postapiłem podobnie, dałem sobie siana z pepkami oraz mk677 i przeszedłem na gh. Przy 3iu nawet cenowo wychodzi podobnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2408 Napisanych postów 4128 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 289564
Leci ktoś cypio bądź enana z andro ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11229 Napisanych postów 60678 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 700127
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 2873 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42351
Cyp jak i enan gitarka z andro
1

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 46482 Napisanych postów 292825 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1434742
Amg27

Ja bije cypka właśnie z deka boldem i prima
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2408 Napisanych postów 4128 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 289564
lodzianin1
Amg27

Ja bije cypka właśnie z deka boldem i prima

Wszystko z andro ? Czy deka i Bold inny brand ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 80285
Bił ktoś z Nitro antka na oleju?
Wbijałem od nich długiego testa, długiego trena i wino na oleju i cacy, ale antka nie....ktoś coś?

"Porażka przegranych deprymuje a zwycięzców motywuje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wheya