SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1071371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 53 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 548474
Aras84
Powaznie taka lipa ten Phenom? Ostatnio chyba nawet zmienili design i calkiem fajnie to wyglada, nawet kusilo by sprobowac.

Nowa meta jedzona niedawno i klepie. Reszty nie brałem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 210 Napisanych postów 2690 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38590
Na obecną chwile z czego najlepszy i najpewniejszy krótki Nandrolon ? NPP ? i co dostane w pomorskim z tych firm

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1245 Napisanych postów 26434 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 298413
Shaki27
Na obecną chwile z czego najlepszy i najpewniejszy krótki Nandrolon ? NPP ? i co dostane w pomorskim z tych firm

Pytaj najlepiej lokalnie jakie firmy sie tam obracaja na rejonie... No chyba ze masz dostep to wzgledem ceny i jakosciowo Genamed bardzo dobre npp ma.

Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2/21/2019 11:52:11 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2135 Napisanych postów 3646 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 78425
sebol88
Witam. Ktoś może się wypowiedzieć na temat Oxy Phenom 10mg? Jeśli lipa to jaka oxa godna polecenia aktualnie? Z góry dzięki za pomoc

Aktualnie bore ta i jest bajka.

https://www.sfd.pl/Bioniche_Pharma_new_design_HGH,_1ml/vial,_120tab/pack__temat_zbiorczy_-t1130842-s3.html#post-18581885 
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1646 Napisanych postów 5988 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 73609
prz1993
Podopieczny na 1g cypio ew miał testa niecale 4x norma Ja ogólnie nigdy nic z tego nie brałem, ale kilku znajomych się skusilo, bo u nas w śmiesznych cenach to lata. Żaden jakoś zadowolony nie był Siedzieć coś siedzi, ale pozanizane mocno.

Tutaj z cypionatem to musze powiedzec ze takie sytuacje sa normalne. Znam kilka osob ktore na tym estrze maja po prostu niski wynik testosteronu i dosyc mocno podbite E2. Sam do tej grupy naleze. Tak ze tym srodkiem bym sie nie kierowal poniewaz z doswiadczenia wiem iz wyniki na nim wychodza bardzo rozne na roznych oosbach.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11097 Napisanych postów 60490 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 698135
Shaki27

Nie mam pojęcia co tam w pomorskim lata ale jak byś miał dostęp to dobre npp masz w Androchem , Nexium , Kuwait , PBlab i Swiss

sebol88
Witam. Ktoś może się wypowiedzieć na temat Oxy Phenom 10mg? Jeśli lipa to jaka oxa godna polecenia aktualnie? Z góry dzięki za pomoc

O tym Phenom kompletnie nic nie słyszałem ale są pewne oxy z labów takich jak Androchem , Nanda , Nexium , Swiss i teraz na rynku pokazał się Kuwait , w moim otoczeniu bardzo chwalony...od siebie mogę dodać że antek oral klepie elegancko

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-02-22 04:10:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6330 Napisanych postów 49783 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 449368
Shaki27

Pblab polecam npp, bdb npp

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 46181 Napisanych postów 292508 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1433471
Shaki27

Zobacz co masz do wyboru bo firm jest od groma od flakonów 12 ml przez 10 po 1 ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3332 Napisanych postów 70557 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 452119
Shaki u nas tutaj nic ciekawego nie lata raczej. A ci co maja cokolwiek to ściągają z neta.
Tutaj widzialem british dragona ze proboja wciskac, fusion, galaxy, balcan i inne wynalazki.

A jak masz dostep z neta to atakuj jak Panowie pisza, andro, kuweit,nexium

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 1311 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 76723
Shaki27

W pomorskim to nie wiem. Bilem genamed polecam, bije bioniche również polecam.
Na marginesie prop bioniche również robi jak trzeba.
1

Powrót do formy.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wheya