SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35031 Napisanych postów 89933 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940787
miniasmoker
Witam towarzystwo. Ktoś stosował HCG 10 000 ui z Androchemu ? Jakiej jakosci można sie spodziewać ?

Bardzo dobre HCG...biłem osobiście i śmiało mogę polecić...jakość Androchemu jak zawsze na wysokim poziomie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
miniasmoker
Witam towarzystwo. Ktoś stosował HCG 10 000 ui z Androchemu ? Jakiej jakosci można sie spodziewać ?


Biłem ostatnio, bardzo dobre hcg. Szczerze to dawno nie czułem tak dobrze tego środka.

Jak to mówi Krzykacz: witalność, libido up, nawet jajka urosły (stwierdzone przez Żonkę organoleptycznie)
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17368
Panowie jakieś opinie o VENUM?jak ich środki bo pierwsze slysze a moze wpaść w ręce w korzystnej cenie
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 207 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6525
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364474 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669220
Nie zamieszczamy takich treści

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 207 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6525
przeciez ja pytałem jakie firmy sa teraz podobne do pb lab czy new gen. Nie prosilem o podawanie adresów stron tylko nazwe firmy


Zmieniony przez - fikakowo w dniu 2019-09-11 21:10:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364474 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669220
Kolego taki mamy regulamin

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17368
Jak środki z Venum?miał ktoś styczność?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
skint73
miniasmoker
Witam towarzystwo. Ktoś stosował HCG 10 000 ui z Androchemu ? Jakiej jakosci można sie spodziewać ?


Biłem ostatnio, bardzo dobre hcg. Szczerze to dawno nie czułem tak dobrze tego środka.

Jak to mówi Krzykacz: witalność, libido up, nawet jajka urosły (stwierdzone przez Żonkę organoleptycznie)



no to tez bede musiał sprawdzić przy potrzebie :D

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 751 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7368
nemopl90
A imperial też był badany , a jednak to jeden z bardziej podrabianych hgh . Liczy się źródło bo andro badany ale także mogę trafić na podrobke z niewiadomego zrodla


Pewne zrodlo i nie ma sie co martwic. Wszystko co dobre to znajdzie sie ktos kto podrobi.

Wiec warto szukac Imperiala i pewnego, bo gh chyba numer 1 akutalnie na rynku.

Ciesze sie ze ja nie mam takich problemow i dill ogarniety a info zawsze pewne

robertjudi
Tren E nexium kosa


Nexium zaj**ista firma. W osatniah kilku miechów prop, cypio, tren E wbite i działanie zaj**iste.

Jakie dawki tego trena lecisz ?
3

Ciężko jest lekko żyć

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium