SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1279947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 365 Napisanych postów 1065 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 33537
voleshnikov
Witam potrzebuje informacji ,opini na temat tego laboratorium IONS Pharmacy Methanodienone 10 mg (tabl) a takze IONS Pharmacy TestoE 200mg (inj) 10 ml czy ktos z was panowie mial stycznosc z nimi ? z gory dziekuje za odpowiedzi

Używam tej firmy. Wszystko ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 49 Wiek 31 lat Na forum 344 dni Przeczytanych tematów 5717
voleshnikov
Witam potrzebuje informacji ,opini na temat tego laboratorium IONS Pharmacy Methanodienone 10 mg (tabl) a takze IONS Pharmacy TestoE 200mg (inj) 10 ml czy ktos z was panowie mial stycznosc z nimi ? z gory dziekuje za odpowiedzi
. Testa E z IONSA masz 250mg/ml i pakowany w ampułki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 369
testowales moze go ? jesli tak to czy mozesz cos wiecej napisac na ten temat ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5374 Napisanych postów 8707 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133795
Ions to bdb firma, nie słyszałem żeby ktoś narzekał na jakiś środek. No może ja trochę narzekałem na mastera e ale na badaniach wyszedł dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 370
Co sądzicie o labie Central Pharma albo Alpha Zeneca cypio enan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 2902 Napisanych postów 35401 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 255455
voleshnikov

IONS ma dobry towar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8891 Napisanych postów 15187 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 319500
Ions git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 49905 Napisanych postów 304523 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1476597
Ares222
Co sądzicie o labie Central Pharma albo Alpha Zeneca cypio enan

Testy będą śmigać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 49 Wiek 31 lat Na forum 344 dni Przeczytanych tematów 5717
voleshnikov
testowales moze go ? jesli tak to czy mozesz cos wiecej napisac na ten temat ?
. Dobry test ,bezbolesny ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 330 dni Przeczytanych tematów 816
Mam pytanie czy i
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

fitking