SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1071323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 365 Napisanych postów 1003 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30579
voleshnikov
Witam potrzebuje informacji ,opini na temat tego laboratorium IONS Pharmacy Methanodienone 10 mg (tabl) a takze IONS Pharmacy TestoE 200mg (inj) 10 ml czy ktos z was panowie mial stycznosc z nimi ? z gory dziekuje za odpowiedzi

Używam tej firmy. Wszystko ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 49 Wiek 31 lat Na forum 211 dni Przeczytanych tematów 4358
voleshnikov
Witam potrzebuje informacji ,opini na temat tego laboratorium IONS Pharmacy Methanodienone 10 mg (tabl) a takze IONS Pharmacy TestoE 200mg (inj) 10 ml czy ktos z was panowie mial stycznosc z nimi ? z gory dziekuje za odpowiedzi
. Testa E z IONSA masz 250mg/ml i pakowany w ampułki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 311
testowales moze go ? jesli tak to czy mozesz cos wiecej napisac na ten temat ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4858 Napisanych postów 6258 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115602
Ions to bdb firma, nie słyszałem żeby ktoś narzekał na jakiś środek. No może ja trochę narzekałem na mastera e ale na badaniach wyszedł dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 30 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 331
Co sądzicie o labie Central Pharma albo Alpha Zeneca cypio enan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 2966 Napisanych postów 35152 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 254264
voleshnikov

IONS ma dobry towar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 8224 Napisanych postów 14167 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 314180
Ions git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 46180 Napisanych postów 292507 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1433467
Ares222
Co sądzicie o labie Central Pharma albo Alpha Zeneca cypio enan

Testy będą śmigać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 49 Wiek 31 lat Na forum 211 dni Przeczytanych tematów 4358
voleshnikov
testowales moze go ? jesli tak to czy mozesz cos wiecej napisac na ten temat ?
. Dobry test ,bezbolesny ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 197 dni Przeczytanych tematów 598
Mam pytanie czy i
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

nutlove nowy