SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
gorilazz
Panowie ktoś slyszał może o takim Labie jak MONSTER LAB? Bo mam dostęp i chcialbym wiedzieć czy warto inwestować. Mialem w rekach Gh od nich. To normalne ze cale 100iu jest juz rozrobione w jednym flakonie? Tzn gotowe do użycia jak apteczniak


Chwalił tu chłop ten lab, a chłop pewny, więc nie ściemniał. 100IU nie widziałem, ale wiem, że jest 10x10IU, może ktoś inny będzie coś wiedział na ten temat.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
prz1993
Andro z tych bym bral, actiza wiem że się krystalizuje mocno.

ok to wezmę andro, endogenic też widzialem badania, że siedzi to, co siedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 165 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2336
Witam. Mam pytanko odnośnie dwóch labow quality labs oraz melia ltd głownie testosteron enanthate czy dobrej jakości środki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6400
prz1993
Monster dobry lab, sam kilka soków wbiłem. Ale GH nawet nie wiedziałem że mają.

Masz może informację na jakim oleju jest Monster ? Ten T Mix wygląda ciekawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2316
HGH panax czy andro
cała reszta sprzętu panax czy andro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29421 Napisanych postów 62866 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902284
Oba laby z w/w chwalone tutaj z panaxu nic nie leciałem za to andro bardzo dużo i zawsze wszystko luks.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 417 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20513
Cypio bayer ogółem środki bayer testuje ktoś działają?

marsaw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
Msoko65
prz1993
Monster dobry lab, sam kilka soków wbiłem. Ale GH nawet nie wiedziałem że mają.

Masz może informację na jakim oleju jest Monster ? Ten T Mix wygląda ciekawie

Nie wiem, ale postaram się dowiedzieć. Obecnie właśnie biję t450, klepie bdb i nie boli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15547
marsaw801
Cypio bayer ogółem środki bayer testuje ktoś działają?


Ja bilem tylko HCG od nich i miałem pewne wątpliwości co do jego jakości, dosyć szybko przerzucilem się na coś innego także może ktoś jeszcze się wypowie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium