SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4087500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Tak , u mnie jak jest wypełniacz celuloza to nawet GW czy primka ace w Rab powoduje bekanie zgniłym jajkiem i bóle brzucha
Testowałem pare razy i zawsze tak samo jak jest celuloza
Brałem specjalne enzymy trawienne i cis ram pomagało ale tak czy inaczej apetyt slaby był
A jak daje bez celulozy jako wypełniacz to tych objawów brak

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364447 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669141
Pamiętam miałem winko w syropie to 8 tyg przeleciałem na nim właśnie tylko dawka szła 50 mg jednorazowo do śniadania

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9206
Jak aktualnie Vertex? Test, tura, bold, deka, tren? Oraz drugie pytanko o HCG Virtutis, actiza, magnus?

edit: aktualnie Cabergoline firmy teva z Włoch ktoś testował? Zwykły cabaser słaby dostep



Zmieniony przez - BeSaint w dniu 2022-10-14 09:16:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Bite w swoim czasie testy i tren e Vertexa i były bdb. Ostatnio późną wiosną jedzona turka i też bez zastrzeżeń.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
IONS tabsy nie ma nikt ulotki ? czy nic nie pisza o wypełniaczu ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 63 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2596
Witam panowie powiedzcie mi jak to jest z tymi ampułkami Vertexa wiadomo ze nie sa równo lane ale czy trzymają stężenie ?
Mam dylemat ponieważ biorę 150mg NPP i kwestia taka ze z trzech ampułek wyjdzie mi jeden shot normalny ale już w kolejnym brakuje i teraz kwestia czy dobierać z kolejnej czy walić tak jak jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
kikan181
Witam panowie powiedzcie mi jak to jest z tymi ampułkami Vertexa wiadomo ze nie sa równo lane ale czy trzymają stężenie ?
Mam dylemat ponieważ biorę 150mg NPP i kwestia taka ze z trzech ampułek wyjdzie mi jeden shot normalny ale już w kolejnym brakuje i teraz kwestia czy dobierać z kolejnej czy walić tak jak jest.


nie czaje za bardzo pytania? czy stezenie trzyma, to jedynie ci lab odpowie, jak wyslesz srodek... a jak myslisz ze masz np. 100mg w 1ml a masz zalane 0.8ml to nie bedziesz przeciez miec 100mg a 80.

jak masz ampy to musisz kombinowac, najlepiej nabrac reszte z przelamanej do swiezej pompy i tam zostawic do czasu nastepnego szota.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364447 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669141
Kupuj w 10 ml jak w jednej masz nalane 1 ml w innej 0.7 to po prostu cie oszukują
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9206
kikan181
Witam panowie powiedzcie mi jak to jest z tymi ampułkami Vertexa wiadomo ze nie sa równo lane ale czy trzymają stężenie ?
Mam dylemat ponieważ biorę 150mg NPP i kwestia taka ze z trzech ampułek wyjdzie mi jeden shot normalny ale już w kolejnym brakuje i teraz kwestia czy dobierać z kolejnej czy walić tak jak jest.



ja mam sporo Vertexa aktualnie i jak zaciągałem do pompki to idealnie 1ml
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 63 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2596
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium