SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
cinamone
Proviron który najlepszy?

Masz dostęp do actizy to bierz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 687 Napisanych postów 249 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1232
Actiaza ---polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74355
actiza provi rowniez polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
Provi Bayer z Ukrainy jest dostępny i działa jak provi underow provi nigdy nie brałem wierze tylko aptece
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Dobrze ze jestem ateista nie muszę wierzyć, wystarczy ze zbadam/sprawdzę. 21 wiek a gdzieniegdzie i tak ciemnogród


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-02-28 08:01:15
7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
naginator
Panowie w jaki GH warto teraz zainwestować? Chłopy u mnie dookoła biją Endogenic Oxytropin i puchną aż miło. Ale przejrzałem trochę forum i opinie ma że jest lipa. Co polecacie?


Nouvetropin, Squibb, Aquila np..

cinamone
Proviron który najlepszy?


Squibb, Nouveaux np..
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
Gh tylko apteka lub dojście ze wschodnich aptek .choć jest coraz ciężej a wszystkie niby gh to skoro ktoś to produkuje lub przewozi z chin zmienia nalepki śmiać mi się chce bo jest ciężko a Chiny już nie robią tak jak kiedyś kto troszkę poszpera i zna angielski to dowie się że skończyły się dobre czasy po olimpiadzie w Chinach a wy dalej wierzcie w gh z super underowych firm choć podejrzewam że ludzie będący w temacie od wielu lat znają bajkę o badaniach itp . Chcesz gh idź do lekarza prywatnie zapłać za genotropin lub omnitrope wbij 3-4iu dziennie pr,ez miesiąc zrób badania zrób dwa tygodnie przerwy i wbij imperial novo czy co tam chcesz w tej samej dawce i zobacz różnicę . Ostatni dobry chińczyk to był jintropin reszta to peptydy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868854
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
tylko masa ludzi bada te hgh i wychodza na badaniach wyniki ze jest w srodku hgh tak wiec trochę masz chyba jakieś nieaktualne wieści
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
Kiedyś wysyłałem jak mieszkałem w UK do labu środki kto jest w temacie to wie że UK zrobiło darmowe badania środków ażeby ludzie nie truli się h wie czym od prochu przez dropsy po sterydy nie podawał ten lab stężenia tylko co było w środku kiedyś wklejalem link jakieś 4-5lat temu ale został usunięty z wszystkich gh wtedy na topie był jintropin i hygene zanen nie miał gh z innych ciekawostką było że tylko Malak miał boldenon w środku było to kilka lat temu . Przez 24 lata doświadczenia z anabolikami poznałem co jak powinno działać połowa expertow z tego forum nigdy propa polskiego nie widziała . Śmieszyć mnie to powoli zaczyna porochy z chin a mi części do auta nie chcą przyjąć proviron underowy może i jest jak kiedyś ten super z Pakistanu gips . Ale przecież prawo rynku. Co do gh tylko apteka lub sonatiny z Ukrainy bo jintropin już nie jest dostępny r,ad Ukrainy nie przedłużył kontraktu z firmą dostarczająca kina do ukraińskich aptek dwa lata temu .ale przeciez experci to wiedza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej