SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4121896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11715
coach_w
Siemanko. Zna ktoś/stosuje cokolwiek z firmy Emperor? Pojawiło się na siłowniach, a zero informacji czy zdjęć w necie, totalnie jakby nie istniało....
To pytaj chłopaków z siłowni, napewno będzie widać czy byki rosną, jak towar będzie gites
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470267
marsaw801
Testuje ktoś środki Swisschempharma jak z działaniem?


Byle dna i spółka
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 339
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94932 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
nie wstawiamy tutaj zdjec !!!
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1680
Marian 87.
marsaw801
Testuje ktoś środki Swisschempharma jak z działaniem?


Byle dna i spółka


tzn, że ok, czy nie ok ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 339
Cześć czy ktoś z Was odblokowywał się na clomidzie z anafarmu jakiś ostatnio ? Tabletki są słodkie i twarde . Czy to ma szansę się udać? Poproszę o opinie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 75 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4120
Mam ten sam clomid ale chyba go nie ruszam zawsze brałem apteke a tu troche grosza chcialem przyoszczędzić tak samo jak na hcg ktore okazalo sie klapą jutro bede mial recke na zivafert a ten clomid poleci do kosza choc nie wiem moze dzialac ale ryzykowal juz nie bede jesli chodzi o pct to u mnie tylko i wylacznie apteka.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94932 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Jodzin
Cześć czy ktoś z Was odblokowywał się na clomidzie z anafarmu jakiś ostatnio ? Tabletki są słodkie i twarde . Czy to ma szansę się udać? Poproszę o opinie .


50/50

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94932 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
zhuadin
Marian 87.
marsaw801
Testuje ktoś środki Swisschempharma jak z działaniem?


Byle dna i spółka


tzn, że ok, czy nie ok ?:)


Dna miało całkiem ok swoje środki ,zwłaszcza ich flagowiec t400

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Michał3737
Mam ten sam clomid ale chyba go nie ruszam zawsze brałem apteke a tu troche grosza chcialem przyoszczędzić tak samo jak na hcg ktore okazalo sie klapą jutro bede mial recke na zivafert a ten clomid poleci do kosza choc nie wiem moze dzialac ale ryzykowal juz nie bede jesli chodzi o pct to u mnie tylko i wylacznie apteka.


Jak jest możliwość to to jest najlepsze wyjście, szczególnie na pct. Tym bardzie że dużo drożej nie wychodzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium