SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlatego ja mam często niedobitki z viali i sobie dociągam .
Często tak w amp bywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29421 Napisanych postów 62866 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902284
Dla mnie niedolewki w ampach to granie w kulki albo niechlujstwo. Nie ryzykowałbym takiego labu co ma problem odmierzyć 1ml bo z całą resztą( stężenie sterylność itd) też może być w cały świat.
Ja rozumiem odhyl 2% ale nie 10 czy 20.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306471
Vertexa miałem w ampach....
0.9 w każdym, jakby ten cypio wart był miliony monet...
Może poprawili...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
jak masz na paczce 10x0.2ml = 2ml w plecy, placisz za 10ml a dostajesz 8 to jawne walenie w bambuko, bym to oddal dilowi jak masz taka opcje i wzial inny lab.
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Sam nie używam amp bo nie sa zbyt wygodne dla mnie ale Trzeba by sprawdzić stezenie zeby mieć jasność... moze byc tak ze jest mnie oleju a stezenie jest trzymane przecież...
To tak jak z tabl.mozna dac ile trzeba substancji czynnej a wypełniacza raz mniej, raz więcej , co za różnica czy tabl.bedzie ważyć 15 czy 20mg skoro bedzie miala stezenie wg etykiety..
Chyba ze cos zle mysle to mnie poprawcie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699699
A ja akurat chwale vertexa , a @nie-dolewki” to ma większość firm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
wincol - wszystko zalezy ile w srodku jest substancji(srodka) jak na boxie jest napisane, ze ma 100mg na 1 ml to watpie, zeby dali mniej oleju i bylo bardziej skoncentrowane ot tak od siebie wtedy by bylo napisane 100mg na 0.8, watpie ze jakies ug to dobry samerytanin a z tabsami mozna zrobic to samo i w 2ga strone, byl kiedys lab, ktory dawal orale za duze ? tabsy moga robic w roznych rozmiarac a czasem tego API (Active Pharmaceutical Ingredient - czyli aktywnego srodka farmakologicznego) jest tyle, ze tabletka by byla jak lepek od szpilki, po to sa dawane wypelniacze, wiazacze do tego niektore firmy powlekaja swoje tabsy, zeby np, lepiej sie trawily i lepiej przyswajaly, co tez je nieznacznie powieksza, to nie jest tak hop siup i na bank nie bedziesz mial w niedolanym produkcie takiego stezenia, jakie mialo byc zalozone. nie co rownac apteki do undera ale co by sie stalo, jak bys wyciagnal omo i by bylo niedolane? odrazu zwrot i by trzepali kazdy pojedynczy wypust.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Ezabiel
Mam enan Vertex, czy to norma że ampułki są niepodolewane? Już któraś z kolei bije i jest 0,8 ml. Przez to muszę łamać następna żeby uzyskać 1ml.

Nie wszystkie . Niektóre serie wyszły z lekkim brakiem , potem to poprawili
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
e-lite
Ezabiel
Koledzy jak zainwestuje w turę Vertex to się nie rozczaruje? Czy lepiej Andro

Nie rozczarujesz .


Brałbym Vertexa, mają bardzo dobre orele. Aktualnie wcinam z orali ich oxe, bardzo dobra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
wincol
Sam nie używam amp bo nie sa zbyt wygodne dla mnie ale Trzeba by sprawdzić stezenie zeby mieć jasność... moze byc tak ze jest mnie oleju a stezenie jest trzymane przecież...
To tak jak z tabl.mozna dac ile trzeba substancji czynnej a wypełniacza raz mniej, raz więcej , co za różnica czy tabl.bedzie ważyć 15 czy 20mg skoro bedzie miala stezenie wg etykiety..
Chyba ze cos zle mysle to mnie poprawcie


Tak. Dobrze główkujesz.
Można rozlać po 1.2ml lub 0,8ml a stezenie zachowac 250mg/ampa.

Ja Vertexa inj bije, nie zwracam szczególnie uwagi ale na bank nigdy nie miałem nic poniżej 0,9ml bo też zwrócił na to uwagę, teraz leci test i jest jak z piczy strzelił pełne 1 ml/amp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium