SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1123546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 8032 Napisanych postów 14510 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 315950
Warrr
lodzianin1
Warrr
Napisze ktoś jakie laby z górnej i średniej półki cenowej są najbardziej polecane?

Napisz szybciej jakie laby masz w zasiegu bo wybor jest teraz b. duzy

Taki mam dostęp, od najdroższego do najtańszego

Ions, Nexium, BM Pharm, Bioniche, Vertex, DNA, Genamed

Brałbym vertexa cena do jakości będziesz miał najlepszy stosunek. Bm bioniche i dna przejechałem się nie raz także odpuscilbym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 608 Napisanych postów 13519 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119148
Nexium, Vertex, Genamed parę pozycji z tych labów próbowałem ja lub kumple z realu i śmiało mogę polecić.

O pozostałych nie mam opinii - ani pozytywnej, ani negatywnej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 355 Napisanych postów 1016 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31395
Warrr
lodzianin1
Warrr
Napisze ktoś jakie laby z górnej i średniej półki cenowej są najbardziej polecane?

Ions, nexium mogę polecić, sam używam.
BM miałem lipnego mastera.
Vertex używam zamiennie z Ions, nexium i jest ok.
Dna t400 zaniżone miałem, enan były bardzo dobry (w sensie nie bolał w ogóle i na badaniach wychodził dobrze)
Genamed mam wrażenie ze zaniżone stężenia a w npp nie miałem npp ( subiektywna ocena, ale po samopoczuciu i sylwetce było widać po przejściu z innego laba)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1799 Napisanych postów 5499 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79859
Testy 99,99% będą ok, środki bardziej "egzotyczne" czy też treny, deki itp warto brać jednak ze sprawdzonych labow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2171 Napisanych postów 4150 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 290507
Jak nowe DOSE ? Ktoś cos testował ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1799 Napisanych postów 5499 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79859
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8718 Napisanych postów 43268 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 796378
J.w.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 477 Napisanych postów 788 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25036
Warrr
lodzianin1
Warrr

Nexium, Vertex dla mnie top firmy, aktualnie leci oxa, clen na zmiane z sally aptecznym. Po oxie w planach ma wjechac halotestin Nexiuma.
Genamed biłem długo tą firmę, sporo znajomych nadal wbija, badania też widziałem min oxanamedu i siedzi oxa 9mg/tab. Więc jeśli masz w dobrej cenie to śmiało bierz Genameda.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 289 Napisanych postów 446 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2622
Warrr

Bm Bioniche bite dawniej laby ok. DNA niedawno prop npp winko dobre przymierzam sie do innych srodkow.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4036 Napisanych postów 6939 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 120403
Amg27
Jak nowe DOSE ? Ktoś cos testował ?

Prop, enan , master p, mastera e bdb
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Nutlove-choco