SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Warrr
lodzianin1
Warrr
Napisze ktoś jakie laby z górnej i średniej półki cenowej są najbardziej polecane?


Napisz szybciej jakie laby masz w zasiegu bo wybor jest teraz b. duzy


Taki mam dostęp, od najdroższego do najtańszego

Ions, Nexium, BM Pharm, Bioniche, Vertex, DNA, Genamed


Brałbym vertexa cena do jakości będziesz miał najlepszy stosunek. Bm bioniche i dna przejechałem się nie raz także odpuscilbym.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 125946
Nexium, Vertex, Genamed parę pozycji z tych labów próbowałem ja lub kumple z realu i śmiało mogę polecić.

O pozostałych nie mam opinii - ani pozytywnej, ani negatywnej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Warrr
lodzianin1
Warrr
Napisze ktoś jakie laby z górnej i średniej półki cenowej są najbardziej polecane?


Napisz szybciej jakie laby masz w zasiegu bo wybor jest teraz b. duzy


Taki mam dostęp, od najdroższego do najtańszego

Ions, Nexium, BM Pharm, Bioniche, Vertex, DNA, Genamed


Ions, nexium mogę polecić, sam używam.
BM miałem lipnego mastera.
Vertex używam zamiennie z Ions, nexium i jest ok.
Dna t400 zaniżone miałem, enan były bardzo dobry (w sensie nie bolał w ogóle i na badaniach wychodził dobrze)
Genamed mam wrażenie ze zaniżone stężenia a w npp nie miałem npp ( subiektywna ocena, ale po samopoczuciu i sylwetce było widać po przejściu z innego laba)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2721 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100232
Testy 99,99% będą ok, środki bardziej "egzotyczne" czy też treny, deki itp warto brać jednak ze sprawdzonych labow

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Jak nowe DOSE ? Ktoś cos testował ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2721 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100232
Zbiera dobre opinie.
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 28790 Napisanych postów 62471 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 561 Napisanych postów 855 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25599
Warrr
lodzianin1
Warrr
Napisze ktoś jakie laby z górnej i średniej półki cenowej są najbardziej polecane?


Napisz szybciej jakie laby masz w zasiegu bo wybor jest teraz b. duzy


Taki mam dostęp, od najdroższego do najtańszego

Ions, Nexium, BM Pharm, Bioniche, Vertex, DNA, Genamed


Nexium, Vertex dla mnie top firmy, aktualnie leci oxa, clen na zmiane z sally aptecznym. Po oxie w planach ma wjechac halotestin Nexiuma.
Genamed biłem długo tą firmę, sporo znajomych nadal wbija, badania też widziałem min oxanamedu i siedzi oxa 9mg/tab. Więc jeśli masz w dobrej cenie to śmiało bierz Genameda.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3130
Warrr
Taki mam dostęp, od najdroższego do najtańszego

Ions, Nexium, BM Pharm, Bioniche, Vertex, DNA, Genamed


Bm Bioniche bite dawniej laby ok. DNA niedawno prop npp winko dobre przymierzam sie do innych srodkow.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15648 Napisanych postów 17739 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 194828
Amg27
Jak nowe DOSE ? Ktoś cos testował ?

Prop, enan , master p, mastera e bdb
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej