SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 50 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4877
ziki2000
Te 60 dni to pisze na ulotce hcg ?? :>


W ulotce Pregnylu nie ma takiej informacji......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 338 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2569
frankie
ziki2000
Te 60 dni to pisze na ulotce hcg ?? :>


W ulotce Pregnylu nie ma takiej informacji......


Jest, ale nie polskim. Do UK/US wersji dodają wodę bakteriostatyczna, ale ona tylko ogranicza rozwój bakterii, a nie degradację stężenia w czasie. Zresztą empirycznie kto trzymał pregnyl po 3 miesiące i bil ten wie.
ziki2000
Te 60 dni to pisze na ulotce hcg ?? :>


Jest napisane Google.pl :) pregnyl pdf
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11715
Panowie jak by żadne HCG nie działało z ug to już bym dawno jajców nie mial, tym bardziej że jestem podatny na atrofie jąder. Nie każdy ma dostęp do apteki.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 1355 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105922
Zemial
SięNiePoddawaj
Ten smero zobaczył jakieś badania fake od analizybiałek i teraz sieje tak ciągle ferment. Miał sam zbadadać ale na gadaniu się skonczyło jak zawsze


Fake nie fake na razie żaden producent nie zechciał się odnieść do tego. Dla mnie to znaczy jedno, że ma mnie w dupie i ponieważ ja siebie szanuje to dopóki nie pojawi się reakcja rezygnuje z nich. Są laby co im fake badania wyszły dobrze. Gdyby każdy miał szacunek większy do siebie niż do swojego dilla, to żadnemu producentowi do głowy by nie przyszło wypuścić niesprawdzony towar. Jest czas nabić proch w butle to niech się znajdzie czas na badania i nie będzie potem dywagacji czy ktoś zrobił fake czy nie, a towar się sam będzie pimpowal bez pomocy.


Średnio co Dwa tygodnie wychodzi fejk badanie. Widziałem 3 różne badania tego samego batcha i każdy z innym wynikiem. Ty tak poważnie ze maja się odnosić do każdego badania swoim badaniem?
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
ziki2000
vitaminaC
Co się dzieje kolejne lab zamykaj, chca wyczyścić kraj?


A co zamknęli ??

Dna, Aquilla, Core, Verte, Anabolix, Egzo...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 338 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2569
SięNiePoddawaj
Zemial
SięNiePoddawaj
Ten smero zobaczył jakieś badania fake od analizybiałek i teraz sieje tak ciągle ferment. Miał sam zbadadać ale na gadaniu się skonczyło jak zawsze


Fake nie fake na razie żaden producent nie zechciał się odnieść do tego. Dla mnie to znaczy jedno, że ma mnie w dupie i ponieważ ja siebie szanuje to dopóki nie pojawi się reakcja rezygnuje z nich. Są laby co im fake badania wyszły dobrze. Gdyby każdy miał szacunek większy do siebie niż do swojego dilla, to żadnemu producentowi do głowy by nie przyszło wypuścić niesprawdzony towar. Jest czas nabić proch w butle to niech się znajdzie czas na badania i nie będzie potem dywagacji czy ktoś zrobił fake czy nie, a towar się sam będzie pimpowal bez pomocy.


Średnio co Dwa tygodnie wychodzi fejk badanie. Widziałem 3 różne badania tego samego batcha i każdy z innym wynikiem. Ty tak poważnie ze maja się odnosić do każdego badania swoim badaniem?


Nie wiem gdzie Ty te badania masz w takiej hurtowej ilości, możesz z 9 ostatnich wrzucić? Tyle ich to nie będzie problemu podlinkować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 1355 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105922
Nie mogę, bo zlewam na nie i nie zapisuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
vitaminaC
ziki2000
vitaminaC
Co się dzieje kolejne lab zamykaj, chca wyczyścić kraj?


A co zamknęli ??

Dna, Aquilla, Core, Verte, Anabolix, Egzo...


aż tyle tego? a jakiś konkretny powód?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1065 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22692
vitaminaC
ziki2000
vitaminaC
Co się dzieje kolejne lab zamykaj, chca wyczyścić kraj?


A co zamknęli ??

Dna, Aquilla, Core, Verte, Anabolix, Egzo...


No to nie ciekawie się robi mi wertex tesz znikł

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
erwinoos
vitaminaC
ziki2000
vitaminaC
Co się dzieje kolejne lab zamykaj, chca wyczyścić kraj?


A co zamknęli ??

Dna, Aquilla, Core, Verte, Anabolix, Egzo...


aż tyle tego? a jakiś konkretny powód?


Ale z wymienionych to pare firm to jedna piwnica :)
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium