SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1270485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1114
Tura Nexium jak na dzień dzisiejszy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1958 Napisanych postów 5796 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82498
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 49530 Napisanych postów 303955 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1474808
Znam sporo osób co leciało nexium i raczej zawsze wszystko ok
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 309 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 8190
e-lite
Vertex , ions , wellona , genamed , nexium itd deca pewniak
zależy do czego masz dostęp

Dokładnie te firmy już sprawdzone. ZawsE dobre wellony najmniej biłem bo nowe tylko prop i cyp. Ale też bdb

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 309 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 8190
Deczka z dna i andro też dobre biłem osobiście

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 375
Witam mam dostęp do Hgh razak serostim 100iu warte uwagi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 52
Prop Nitro Pharmaceutikal - dobre opinie czy celować w malaya lub iridium?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 333 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12619
Platinum ogólnie dobry lab mam do wyboru Malay Tiger i Platinum ogólnie cały asortyment z tych dwóch wydaje mi się że platyna pewniejszy ? Proszę o opinie dzięki pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2167 Napisanych postów 4166 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 290783
maćkowiak
Platinum ogólnie dobry lab mam do wyboru Malay Tiger i Platinum ogólnie cały asortyment z tych dwóch wydaje mi się że platyna pewniejszy ? Proszę o opinie dzięki pozdro

Z tych dwóch to tylko platyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 105
Jak enan i bold z dna bił ktoś ostatnio.... ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Frutilove