SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2033
Tura Nexium jak na dzień dzisiejszy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2721 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100232
Możesz brać spokojnie
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Znam sporo osób co leciało nexium i raczej zawsze wszystko ok
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 410 Napisanych postów 1048 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22283
e-lite
Vertex , ions , wellona , genamed , nexium itd deca pewniak
zależy do czego masz dostęp


Dokładnie te firmy już sprawdzone. ZawsE dobre wellony najmniej biłem bo nowe tylko prop i cyp. Ale też bdb

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 410 Napisanych postów 1048 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22283
Deczka z dna i andro też dobre biłem osobiście

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 375
Witam mam dostęp do Hgh razak serostim 100iu warte uwagi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 52
Prop Nitro Pharmaceutikal - dobre opinie czy celować w malaya lub iridium?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 366 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14428
Platinum ogólnie dobry lab mam do wyboru Malay Tiger i Platinum ogólnie cały asortyment z tych dwóch wydaje mi się że platyna pewniejszy ? Proszę o opinie dzięki pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
maćkowiak
Platinum ogólnie dobry lab mam do wyboru Malay Tiger i Platinum ogólnie cały asortyment z tych dwóch wydaje mi się że platyna pewniejszy ? Proszę o opinie dzięki pozdro

Z tych dwóch to tylko platyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 105
Jak enan i bold z dna bił ktoś ostatnio.... ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej