SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4087855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Przeciez cabaser i dostinex w Polsce kupisz u dila bez problemow
To bym nie szukal ug
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
maćkowiak
Jakie opinie ma teraz tren ace z Malay Tiger ten 1ml/100mg lub 1ml/150mg miał ktoś styczność z tym trenem ace proszę o opinie dzięki pozdro


Jest dobry.

Helionus
Bry,
Cabaser w jaka firmę celować teraz najpewniej?


Caberbol 1mg BM lub Dostinex.
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 178 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28567
Rayo_Hamilton
Brachu nie przesadzaj po prostu byłem ciekawy tego labu nigdy nie mówię że nie spróbuję różnie w życiu bywa nie z tych ludzi jestem ...


zrobiłem tak samo i nigdy więcej. przedwczoraj wbiłem w uda 4ml enana DNA, może coś ruszy.

Chain Reaction - Basic Channel...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Wiek 25 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2282
VAINQUEUR
Rayo_Hamilton
Brachu nie przesadzaj po prostu byłem ciekawy tego labu nigdy nie mówię że nie spróbuję różnie w życiu bywa nie z tych ludzi jestem ...


zrobiłem tak samo i nigdy więcej. przedwczoraj wbiłem w uda 4ml enana DNA, może coś ruszy.



Mnie dalej nic nie rusza wszyscy mówią że waga do góry a waga stoi w miejscu tylko mnie zalewa od tego DNA nigdy więcej odradzam na przyszłość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3684 Napisanych postów 6224 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173599
Moze nie wina towaru a diety ? Ja wale teraz enan i wszystko jest ok jeśli masz wątpliwości co do towaru zrób badanie testosteronu i będziesz miał wszystko jasno przedstawione bo jeśli towar jest naprawdę lipa to szkoda czasu marnować i
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 79 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18596
Miał ktoś sytuację żeby w nowej partii vir-provigilu (brązowe opakowanie) nie wchodziły kody?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Wiek 25 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2282
rYchUmTk
Moze nie wina towaru a diety ? Ja wale teraz enan i wszystko jest ok jeśli masz wątpliwości co do towaru zrób badanie testosteronu i będziesz miał wszystko jasno przedstawione bo jeśli towar jest naprawdę lipa to szkoda czasu marnować i



Wiesz jem tak samo przeważnie tyle samo posiłków na badania też się wybieram ewentualnie dorzucę więcej tłuszczy do diety , też wbijam enan na razie poszły dwa strzały poniedziałek 1 ml , czwartek 2 ml dam jeszcze trochę czasu i trochę dietkę podreperuje nie skreślam jeszcze może faktycznie też gdzieś wina diety teraz więcej treningów praca nocki itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3684 Napisanych postów 6224 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173599
Enan to długi estr wiec daj mu trochę czasu bo dopiero wystartowales i ze tak z ciekawości zapytam ile kcl dziennie zjadasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Wiek 25 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2282
rYchUmTk
Enan to długi estr wiec daj mu trochę czasu bo dopiero wystartowales i ze tak z ciekawości zapytam ile kcl dziennie zjadasz ?


3500 kcal czasami więcej idzie , no wiadomo poczekam trochę bo to enan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Rayo_Hamilton
VAINQUEUR
Rayo_Hamilton
Brachu nie przesadzaj po prostu byłem ciekawy tego labu nigdy nie mówię że nie spróbuję różnie w życiu bywa nie z tych ludzi jestem ...


zrobiłem tak samo i nigdy więcej. przedwczoraj wbiłem w uda 4ml enana DNA, może coś ruszy.



Mnie dalej nic nie rusza wszyscy mówią że waga do góry a waga stoi w miejscu tylko mnie zalewa od tego DNA nigdy więcej odradzam na przyszłość


Dwa tyg temu byles 12 ttg na cyklu i bylo ok? https://www.sfd.pl/Jakie_środki_dobrać_do_dalszego_cyklu_-t1206183.html

Poza tym 120 gram bialka i sie dziwisz ze nie idzie?
Ciezko zrobic badania za 25 zl i sprawdzic??
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium