SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 375057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 26607 Napisanych postów 261881 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1337080
GwiazdekTorun
lodzianin1
GwiazdekTorun
Pytanie pod kumpla o tren ace ma do wyboru Bm Bioniche Kenwoo Dna Sky Moderion. Ktory z tych bedzie pewniak?

Wszystkie te laby powinny dobrze klepac

DNA SKY i Moderion najlepiej cenowo wychodzi kumplowi. Ktory z tych 3 labow?

Bez większej różnicy niech kieruje się raczej cena
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 399 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15989
Balkan oczywiscie org b dobry , podrobek masz racje lata od groma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 954 Napisanych postów 1475 Wiek 39 lat Na forum 213 dni Przeczytanych tematów 23053
Bałkan ma kody , można sobie sprawdzić autentyczność . Dlatego źródło to podstawa .
Sam trafiłem Antka wyebe

Lux 80’
Kiedy nie chce mi się iść na trening , to wiem ze to będzie najlepszy trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 399 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15989
KimDzongUn
który master prop warty zakupu? wellona, ions, vertex, grintex, nexium i w jakiej kolejnośći jesli chodzi o pewność?

Grintex,Nexium,Ions ,Wellona,Vertex taka kolejnosc , chodz wszystkie dobrze smigaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 218 Wiek 39 lat Na forum 224 dni Przeczytanych tematów 1500
GwiazdekTorun
lodzianin1
GwiazdekTorun
Pytanie pod kumpla o tren ace ma do wyboru Bm Bioniche Kenwoo Dna Sky Moderion. Ktory z tych bedzie pewniak?

Wszystkie te laby powinny dobrze klepac

DNA SKY i Moderion najlepiej cenowo wychodzi kumplowi. Ktory z tych 3 labow?

Paru chlopakow ode mnie z silki przestawilo sie na towar DNA i zadowoleni.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 258 Wiek 41 lat Na forum 202 dni Przeczytanych tematów 1591
lordknaga
ten sky ladnie wyglada, tak samo dna, szczegolnie orale, swietnie sie prezentuja w tych kartonikach-pudelkach, jak ktos sie przyklada do takich detali, to pewno i w srodku jest co ma byc, w podobny do deklarowanego stezenia... bo pamietam jak lata temu dostalem metke z reaktora i jakis test+ bolda w vermodje, to sie zastanawialem, czy tego do smieci odrazu nie wyj**ac

Nie sposob sie z tym nie zgodzic Sam lece DNA deka/test a o tym SKY chlopaki mowia ze jest dobry.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 511 Napisanych postów 470 Wiek 35 lat Na forum 242 dni Przeczytanych tematów 3121
Bylem u kolegi co zaczal T-400 SKY bo sam stoje przed zmiana susty 250mg/ml Egozgen na 400mg i mam do wyboru DNA albo SKY . Na razie wiem ze inj bezbolesne sa ale ludzie juz zaczynaja chwalic tego nowego SKYa . DNA wiadomo masa dobrych opinii ,cena tylko robi roznice .
2

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 2003 Napisanych postów 11637 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 345795
oni maja suste w stezeniu 400mg zamiast standard 250mg/ml?
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 511 Napisanych postów 470 Wiek 35 lat Na forum 242 dni Przeczytanych tematów 3121
Aktualnie leci susta 250mg Egzogen ,chwale ten lab ale niestety nie ma czegos wyzej na 1ml ,w tej chwili interesuje mnie 400mg/ml czyli jeden dil ma DNA a w drugim miejscu mam SKY 400mg/ml ,moj kolega zaczal wlasnie https://www.sfd.pl/ORYGINAŁ_/_FAKE__foto_&_opinie-t1006675-s2142.html

Z tego co wiem SKY to ma suste 250 i 400 wlasnie .
2

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
żeleś Doradca
Ekspert
Szacuny 461 Napisanych postów 6575 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 59233
Dna t400 jeden z najbardziej chwalonych produktów z asortymentu

Jeszcze lubię t400 z ANDRO za same długie estry
3

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."

doradca C/S ze wskazaniem na combat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

aerofull