SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1077935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 1145 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43141
nyga83
Nie mialem okazji bic tych nowych wypustow (slyszalem, ze potrafia byc bolesne), ale stare to sie nie spotkalem. Ja tez podatny na bol po strzale, taki life :/ Dlatego to dla mnie takie cenne :)

Zmieniony przez - nyga83 w dniu 2020-07-22 11:47:09

Jedyne co może być jakkolwiek bolesne to e-600 I x-600. Tu masz bolesbosc mniej więcej na poziomie propa z balkna. Jak pare lat temu bilem ich (balcna) propa to reakcje mialem na podobnym poziomie pobolewanie i kaszel. Dodatkowo pojawił się od nich Bold 400mg/ml, test enan 400mg/ml Deca 400mg/ml Ale jestem na offie wiec nie wbijalem ani nikt u mnie też nie. Więc nie wiem jak te stężenie. Prime 200mg, Mastera e 300mg, mastera p 150mg, dhb 150mg wszystko to obawialem sie ze moze bolec a wbijalem i wchodziło lekko

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 266 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 218892
Ja właśnie wolę dopłacić :)i wiem że będzie działać i dupy nie urywać.Aktualnie leci balkan i teraz wziąłem na próbę test cypka z squibb bezbolesny i działa. Z tańszymi labami różnie bywalo czasami pół flakonu do kosza szła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 880 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28938
prosekto
nyga83
Nie mialem okazji bic tych nowych wypustow (slyszalem, ze potrafia byc bolesne), ale stare to sie nie spotkalem. Ja tez podatny na bol po strzale, taki life :/ Dlatego to dla mnie takie cenne :)

Zmieniony przez - nyga83 w dniu 2020-07-22 11:47:09

Jedyne co może być jakkolwiek bolesne to e-600 I x-600. Tu masz bolesbosc mniej więcej na poziomie propa z balkna. Jak pare lat temu bilem ich (balcna) propa to reakcje mialem na podobnym poziomie pobolewanie i kaszel. Dodatkowo pojawił się od nich Bold 400mg/ml, test enan 400mg/ml Deca 400mg/ml Ale jestem na offie wiec nie wbijalem ani nikt u mnie też nie. Więc nie wiem jak te stężenie. Prime 200mg, Mastera e 300mg, mastera p 150mg, dhb 150mg wszystko to obawialem sie ze moze bolec a wbijalem i wchodziło lekko

Dla odmiany-ja mam bardzo wyczuloną d. pę i uda, a prop Balkana kilka lat temu Biłem właśnie w uda ino dziwo zero czegokolwiek co by można nazwać bólem. Za to ostatnio Biłem różne miksy z propen i praktycznie po każdym coś tam czułem. Teraz cypio idzie i jest git. Więc co człowiek to różna reakcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 24 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2497
Testował ktoś propa albo cypio od Gorillaz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 97 Wiek 106 dni Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17233
Bije ich cypio prawie rok , nie wiem czy siedzi 250mg ale ari z każda kolejna butla nie zmieniam dawkowania wiec stężenie trzymają Ok

Zmieniony przez - menio_wwa w dniu 2020-07-22 20:37:28
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 125 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2185
Siema panowie, metka inj z Dna domuslalm sie ze klepie jak powinna chcialem tylko zapytac czy tez jest taka chemiczna i czy ten metaliczny posmak w ustach jest ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 3121 Napisanych postów 12820 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 361432
jak masz pewna metke inj, to ta "chemia" jest zawsze, niezaleznie od brandu.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2172 Napisanych postów 4001 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 93669
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1152 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 196871
Ja lecę z SQ i przesiadłem się z AQ ewidentnie czuć że teść jest mocniejszy przy tych samych dawkach.Jesli ma się siano warto zainwestować!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 8268 Napisanych postów 14224 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 314466
Ile gramów bijesz ze czujesz różnice
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wheya