SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 467467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 106 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16701
Panowie, wiem że to temat nie tu, w razie czego wywalcie to. Mam szybkie pytanie. Wiecie moze z jakiego powodu mam problem by wtłoczyć sok? Wbijam się dobrze głęboko, aspiracja i za cholerę nie idzie. Muszę się nieźle namęczyć, by zrobić zastrzyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 30059 Napisanych postów 266992 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1352366
Może za mała igła, możesz sok lekko podgrzać przed wbijaniem łatwiej będzie tloczyc
Plus czasem się tak zdaza i wtedy cofam trochę igłę
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 106 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16701
Dzieki Łodzianin. Pogombinuje coś, z tym że to mam od niedługiego czasu. Wcześniej było ok, a te same igły leca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 421 Napisanych postów 312 Na forum 314 dni Przeczytanych tematów 9398
Sam tak czasem mam, trafię w takie miejsce że napieram tłoczek mocno a iść za cholere nke chce, wtedy wyciągam i biję obok, zazwyczaj wchodzi gładko.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1275 Napisanych postów 2150 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 81535
To mogą być zrosty. Zmień miejsce inuekcji
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15414 Napisanych postów 64357 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 547814
GwiazdekTorun
DNA dlugi tren z testem tak samo u mnie wchodzi gladko jednorazowo 2ml zero problemow. Mam w planach dorzucic oral na dluzej do cyklu tura oxa ktos cos leci i poleca? Ewentualnie wino inj?

Platinium Labs ma bdb oxa/tura/wink tab/inj. Nouveaux tak samo.
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4592 Napisanych postów 4080 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 147796
Ezabiel
Panowie, wiem że to temat nie tu, w razie czego wywalcie to. Mam szybkie pytanie. Wiecie moze z jakiego powodu mam problem by wtłoczyć sok? Wbijam się dobrze głęboko, aspiracja i za cholerę nie idzie. Muszę się nieźle namęczyć, by zrobić zastrzyk

Strzykawki też masz cały czas te same. Zauważyłem, że te bez gumki czasami zwyczajnie się zacinają.
2

Dopoki walczysz jestes zwyciezca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2013 Napisanych postów 3358 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 74788
Ja zauwazylem to samo ale na tych z gumka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4592 Napisanych postów 4080 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 147796
Widać, że nawet strzykawki na każdego inaczej działają ;) mi 2 ml bez gumki się zacina i teraz zawsze biorę 3ml z gumką.

Dopoki walczysz jestes zwyciezca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5773 Napisanych postów 47020 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 572223
Ezabiel

Mi też się to czasami zdarza , wystarczy wyciągnąć kawałek igłe i delikatnie zmienić kąt...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

WPC zestaw