SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 319656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 550
HCG z Gopeps ktos sprawdzal taki lab ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 234 Wiek 23 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 67473
DNA pharma, czy jakoś tak się zaczęło u mnie kręcić, słyszał ktoś o takim tworze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 295 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19408
Deca, Tren E, Wino oral, Meta oral z czego wg Was będzie lepsze ? Genamed czy Nexium ?

Kochaj matkę póki żyje, póki w piersiach serce bije, bo gdy serce bić przestanie próżne będzie twe kochanie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4355 Napisanych postów 42879 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 533342
Rylo
DNA pharma, czy jakoś tak się zaczęło u mnie kręcić, słyszał ktoś o takim tworze?

U mnie pokazało się jakiś czas temu i ludzie bardzo chwalą...
Sam niedługo odpale kilka środków z tej firmy bo zapowiada sie dobrze...

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-04-03 21:04:37
1

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4355 Napisanych postów 42879 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 533342
Hanslik
Deca, Tren E, Wino oral, Meta oral z czego wg Was będzie lepsze ? Genamed czy Nexium ?

Nexium sprawdzone osobiście i śmiało mogę polecić , wszystko klepie elegancko...
Labu Genamed nie biłem...

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 56 Wiek 28 lat Na forum 162 dni Przeczytanych tematów 2027
Dna bije NPP, działa jak należy. Co do nexium, sam będę opieral na tych środkach cykl, pójdzie prop z trenem Ace. Lab ma sporą renomę u mnie w rejonach. Do tanich również nie należy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 198 Napisanych postów 238 Wiek 40 lat Na forum 168 dni Przeczytanych tematów 1472
pawel82
Panowie wbijał ktoś to DNA ? Jakieś badanie itp ? Bolesność ?
Właśnie dostałem info że pojawiło się w moim otoczeniu jakiś czas temu , ludzi zaczynają bardzo zachwalać i kusi żeby spróbować kilku środków...

Rylo

Panowie Pawel i Rylo, jestem na igle z deki/enana wlasnie. Jesli chodzi o bolesnosc tych srodkow to 2ml wchodzi calkowicie bezbolesnie
https://www.sfd.pl/PL_Realia__czyli_co_warto_brać-t1185335-s283.html 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25462 Napisanych postów 259744 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1331528
Rylo

Właśnie ma dobre opinie ta firmą

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25462 Napisanych postów 259744 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1331528
Hanslik

Z genamedu podstawy to wiem że od lat dobrze klepią ,nie wiem jak treny bo nie słyszałem
Nexium raczej też same pozytywy jakie spotykam ,a sporo osób bije ten lab

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 1889 Napisanych postów 33938 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 248902
robertjudi
Panowie jak byście mieli podać Top 5 labów to jakie byście wymienili? Nie patrzymy na cenę i dostępność.

Ions , nexium , vertex , genamed
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1