SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4219906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21763 Napisanych postów 30955 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 872832
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 126 Wiek 27 lat Na forum 316 dni Przeczytanych tematów 7220
Dugii2
Arikes
To pewnie rok może leżeć w ciemno a później już loiteria żeby się nic nie zadziało po wbiciu


W ciemnym miejscu w temp normalnej i po 10 latach będzie działać



Aż mi się te konserwy ze Szwecji 40 letnie przypomniały co do Polski trafiły.
Ludzie zjedli i nic im nie było
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 630 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8040
prz1993
Widać że ani jedno ani drugie nie jest dla Ciebie.


Czy cały czas do mnie mówisz?

Monotonia jest kluczem do sukcesu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21763 Napisanych postów 30955 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 872832
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 60 dni Na forum 59 dni Przeczytanych tematów 632
wielkimbyc
Jestem całkowicie zielony w temacie gh, hgh, insy

Endogenic hgh wychodzi dużo taniej niż apteczny omnitrope, jakieś opinie i porównanie?
Gh rozumiem Chinczyk dużo słabszy niewarty uwagi?

I jakich labow mamy inse?


Panowie ale to jest forum, jakbym wszystko wiedział nie pisałbym postów, więc jak ktoś może niech odpisze.

Jakie macie opinie odnośnie androchema zamawianego z niby tej oficjalnej strony? tren już biorę tyle czasu od nich a mnie jakoś nie robi ani siła też nie idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5651 Napisanych postów 15624 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 390064
jaka jest roznica miedzy gh i hgh??

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 60 dni Na forum 59 dni Przeczytanych tematów 632
Duplikat


Zmieniony przez - wielkimbyc w dniu 2024-05-25 20:38:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5651 Napisanych postów 15624 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 390064
tren bierzesz juz tyle czasu od nich? czyli ze wbijasz dlugo czy co? nie jestes zadowolony z efektow na sylwetce i myslisz ze jak bedziesz walil tren to ta sila idzie do gory w nieskonczonosc czy jak? tylko pytam, bo mnie to interesuje.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21763 Napisanych postów 30955 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 872832
Zacznijmy od tego, że gh a hgh to to samo. Dalej, każdy gh to chińczyk, endogenic to nie wyjątek. I dobry chińczyk nie różni się niczym od apteki. A insa to nie saa, nie robią jej laby ug.
I tak, andro warto brać. A że tren Cię nie robi, tylko potwierdza to, że nie masz o niczym pojęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 96377 Napisanych postów 366934 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1676527
wielkimbyc
wielkimbyc
Jestem całkowicie zielony w temacie gh, hgh, insy

Endogenic hgh wychodzi dużo taniej niż apteczny omnitrope, jakieś opinie i porównanie?
Gh rozumiem Chinczyk dużo słabszy niewarty uwagi?

I jakich labow mamy inse?


Panowie ale to jest forum, jakbym wszystko wiedział nie pisałbym postów, więc jak ktoś może niech odpisze.

Jakie macie opinie odnośnie androchema zamawianego z niby tej oficjalnej strony? tren już biorę tyle czasu od nich a mnie jakoś nie robi ani siła też nie idzie


Andro firma ok ,jak chcesz pytać o cykl to temat wraz z ankieta działu tak to tutaj działa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium