SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8068
Antek, z andro ma teraz białe tabsy a nie czerwonawo/różowe? Nadal trzyma poziom? Bo do tej pory porządnie kosiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
andro już ma wszystkie tabsy białe ,cały czas trzyma poziom
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
lodzianin1
andro już ma wszystkie tabsy białe ,cały czas trzyma poziom


Dokładnie wszystkie orale z Andro są białe
2

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Czy ktoś bije t400 z androchemu? Ostatnio powiedziano mi, że jest problem z dostępem... Jeśli ktoś bije to jak wrażenia w stosunku do enana/cypio? Chodzi mi o ew. stany zapalne, podrażnienia, bóle w miejscu iniekcji itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Zależy od osoby , ja biłem miałem straszne stany zapalne i gorączkę 40 stopni a znajomi biją i nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
jw kwestia indywidualna część osób może słabo tolerować takie stężenia ,ja osobiście na t400 bez problemów

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
OK, dzięki, a nie macie problemu z dostępnością? Podobno jest z tym problem - właśnie przez nie najlepszą tolerancję i skargi klientów. W efekcie cypio/enan dominuje i niektórzy... hmmm... dystrybutorzy w ogóle nie bawią się w t400 w ofercie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 1355 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105920
Nie ma problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
Wiad
Czy ktoś bije t400 z androchemu? Ostatnio powiedziano mi, że jest problem z dostępem... Jeśli ktoś bije to jak wrażenia w stosunku do enana/cypio? Chodzi mi o ew. stany zapalne, podrażnienia, bóle w miejscu iniekcji itd.


Znanych stanów zapalnych itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
LDL
Wiad
Czy ktoś bije t400 z androchemu? Ostatnio powiedziano mi, że jest problem z dostępem... Jeśli ktoś bije to jak wrażenia w stosunku do enana/cypio? Chodzi mi o ew. stany zapalne, podrażnienia, bóle w miejscu iniekcji itd.


Znanych stanów zapalnych itd.


Zmieniłem z 400 Vertex że względu na same długie estry bezbolesny bez Stanów zapalnych
1

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium