SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34546 Napisanych postów 89611 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938533
Testosteroni
Głównie myślę nad androchem, melia lub medina i zastanawiam się

Ja bym się nawet nie zastanawiał i brał Androchem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
A ja Melie, chyba że różnica cenowa za duża. Melie masz pewniaka ze siedzi minimum tyle co na etykiecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 188 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3046
marianzulek
Wookie12
Teraz mam wrażenie jakby tesc nie dzialal wcześniej miesien rozrywalo a teraz nic :D hah ale nie dzieki za rade ;)


Rozpuscily sie krysztalki ktorych nie widac...


No wlasnie dlatego sie zdziwilem bo nawet nic nie bylo widac zeby jakies kryształki byly czy cos... Wazne ze zadziałało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 105 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3348
Witam.
Taki lab Primus Ray Laboratories, ktoś ma jakieś opinie ? Mogę mieć mastera i wino.
1

...Let the fight begin !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Testosteroni
Głównie myślę nad androchem, melia lub medina i zastanawiam się


Dwa poerwsze lux.


Primus ok lab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 434 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224896
kubus76k
Witam.
Taki lab Primus Ray Laboratories, ktoś ma jakieś opinie ? Mogę mieć mastera i wino.
Jeszcze istnieje ten lab:).Wbijałem kiedyś z tego labu cypio i enana bardzo dobry lab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 105 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3348
No właśnie jeden mankament to środki są po dacie... , ale jak już wielu znawców sztuki się wypowiadało te daty to mozna między bajki włożyć ;)

...Let the fight begin !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
wez aceton, zetrzyj daty, markerem se przepraw rok na 2025 i z glowy
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 105 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3348
Wykluczmy, te daty. Rozumiem, że lab godny zaufania ?

...Let the fight begin !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
tak, jak byl ogolnodostepny to byl jeden z "lepszych"
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej