SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
Podrabiają, symex arimidex itd
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
No proszę,dzięki nie wiedziałem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
Wszystko co chodliwe jest podrabiane, tak samo cabaser itp itd


Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2022-03-13 19:09:35

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
caba to wiem bo znam kilka osób co się nacięło

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 434 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224896
Witam brał może ktoś Hcg od Gorillaz pharmacy jakieś opinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
lodzianin1
caba to wiem bo znam kilka osób co się nacięło


Dla mnie cab tj zloto jak mi prolke od trena wysadzi, musze miec to pod reka na szczescie nie trafilem jeszcze lipy a Co do oxy to tez mi sie kiedys zdazylo mete w oxie trafic natomiast inny lab bardzo znany w tam tych czasach w usa i Europe w PL prawie nie znany
Jakby stano nie mogli dac a nie mete efekt zupelnie inny stano by jeszcze uszlo

A te lydki to dobre, pamietam lata temu na osiedlu jak cala bramka latala po parku cardio i to haslo
Mlody dobra meta jest lyda mega puchnie hahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
lodzianin1
caba to wiem bo znam kilka osób co się nacięło


Dla mnie cab tj zloto jak mi prolke od trena wysadzi, musze miec to pod reka na szczescie nie trafilem jeszcze lipy a Co do oxy to tez mi sie kiedys zdazylo mete w oxie trafic natomiast inny lab bardzo znany w tam tych czasach w usa i Europe w PL prawie nie znany
Jakby stano nie mogli dac a nie mete efekt zupelnie inny stano by jeszcze uszlo

A te lydki to dobre, pamietam lata temu na osiedlu jak cala bramka latala po parku cardio i to haslo
Mlody dobra meta jest lyda mega puchnie hahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zemial
I co to zmienią w farmakokinetyce, podaj dokładne wartości.
Ja nie pije do czucia łydek samego w sobie, tylko do tego, że to działa niemal od razu, tzn. licz czas w godzinach najwyżej. Rozumiem, że posiłek przedtreningowy jesz tydzień przed treningiem, żeby Ci się wkręcił i żebyś go czuł?

Bpc Panax i Imperial śmiało bierz 10mg w cenie niższej niż 5tki innych labow.

A dnp nie wiem, na fb czasem się pojawiają jakieś ogłoszenia, tam pytaj, bo to egzotyk.



Zmieniony przez - Zemial w dniu 2022-03-13 16:53:07


Naprawde dnp to egoztyk ? Kiedys kupilem 30 kaps i oddałem znajomemu 15 kaps na próbę i dzialalo super(z łóżka wyjsc nie umial). Kupilem to w czasach przed pandemia ale wlasnie cos slyszalem ze przed nią sa problemy z dostawami i są braki. To prawda ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 338 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2569
drennei
Zemial
I co to zmienią w farmakokinetyce, podaj dokładne wartości.
Ja nie pije do czucia łydek samego w sobie, tylko do tego, że to działa niemal od razu, tzn. licz czas w godzinach najwyżej. Rozumiem, że posiłek przedtreningowy jesz tydzień przed treningiem, żeby Ci się wkręcił i żebyś go czuł?

Bpc Panax i Imperial śmiało bierz 10mg w cenie niższej niż 5tki innych labow.

A dnp nie wiem, na fb czasem się pojawiają jakieś ogłoszenia, tam pytaj, bo to egzotyk.




Zmieniony przez - Zemial w dniu 2022-03-13 16:53:07


Naprawde dnp to egoztyk ? Kiedys kupilem 30 kaps i oddałem znajomemu 15 kaps na próbę i dzialalo super(z łóżka wyjsc nie umial). Kupilem to w czasach przed pandemia ale wlasnie cos slyszalem ze przed nią sa problemy z dostawami i są braki. To prawda ?


Nie wiem czy są czy nie, ja długo kupowałem różne rzeczy z Chin ale dwie ostatnie paczki skończyły się zawrotka do Chin i wizyta na Policji, przynajmniej wiem, że Chińczyki mi do tej pory wysyłały legitny towar, bo nawet w GH było GH, bo dostałem potwierdzenie z badań

A co do samej egzotyczności dnp to przeglądając grupy na fb bo żaden z moich dostawców nie ma tego w ofercie, a potrafią mieć nawet jakieś psychotropy z apteki i inne g.., to reklam czy osób handlujących koksem jest mnóstwo, a dnp zdaje się że kiedyś widziałem jakieś ogłoszenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
Kilka osób z forum leci aktualnie DNP więc myślę, że bez większego problemu do ogarnięcia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium