SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 330093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 156 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 68915
No ja leciałem SQ z ciekawości i chęci porównania do innych labow, a zostałem dlatego bo nie miałem stresa czy kolejny flakon mnie wyłączy na 10 dni albo nie będzie kolejne 3 dni utrudniał treningu. Natomiast fakt taki ze lab top ale i cena top, a raz sie ma wiecej raz mniej $$ na cykl :)

Where amazing happens

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25855 Napisanych postów 260628 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1333641
Panowie żadnych rozmów o cenach tutaj!!!
2

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 1926 Napisanych postów 11523 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 344434
sorki, zle napisalem

ja tez bym wolal cos co nie zostawia zadnych dyskomfortow, ale jednak kieruje sie tez portfelem i wybieram srednia polke, ni zle ale najlepiej tez nie jest...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2000 Napisanych postów 3296 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 73213
wojo zmc
To u mnie na rejonie exportmed najtaniej( taniej niż sq) , lux1980 tyle że jak jest stan zapalny po inj to przyjmie się tyle i ma przyjąć? Mój "przyjaciel" nigdy nie wpadł na antyd... Wej przy squibb a przy innych labach różnie było. Jak Przemek trochę dziwne że masz w takiej cenie exportmed...

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2019-08-13 16:46:16

Wlasni o to chodzi ze teraz moda na przesypanie srodka a potem inny z 1/2 stezenia robi lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 105 Wiek 37 lat Na forum 186 dni Przeczytanych tematów 3604
Panowie a jak się ma Deca z VERTEXa ? Czy lepiej z IONSa ? Chyba, że polecacie coś konkretniejszego .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 866 Napisanych postów 21613 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 329534
a co jest nie konkretnego w vertex czy ions ?
dwa bardzo dobre laby, możesz brać ich deke bez obaw
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 781 Napisanych postów 1233 Wiek 39 lat Na forum 186 dni Przeczytanych tematów 19637
BioHay
Panowie a jak się ma Deca z VERTEXa ? Czy lepiej z IONSa ? Chyba, że polecacie coś konkretniejszego .

DD ions leciałem , bd deka
1

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 160 Wiek 40 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7769
nyga83
No ja leciałem SQ z ciekawości i chęci porównania do innych labow, a zostałem dlatego bo nie miałem stresa czy kolejny flakon mnie wyłączy na 10 dni albo nie będzie kolejne 3 dni utrudniał treningu. Natomiast fakt taki ze lab top ale i cena top, a raz sie ma wiecej raz mniej $$ na cykl :)

Z tanszych sokow to napewno bezbolesne sa Dna/Vertex/Wellona
z drozszych Nanda/Alpha-Pharma/Androchem/Balkan/Swiss/Shree/Alpha-Zeneca
wiadomo wszystko zalezne od dojscia i zasobow finansowych
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 310 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5289
Genamed Bold wchodzi jak smoła, albo tak trafiłem, jak już o sokach jest gadka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 296 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10727
Jak tren enan z Malay Tiger Trenol-200 bił może ktoś ostatnio macie jakieś opinie czy dobry czy lipa

Zmieniony przez - maćkowiak w dniu 2019-08-14 11:20:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1