SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
cruzerr
e-lite
diablo1
Latają jakieś kopie genamedu?


Do tej pory nie było


Były kopie. Nie wiem czy nadal są, ale były. Były niedziałające i działające, różniły się na pierwszy rzut oka kilkoma szczegółami jak np inny hologram, kilka różnic na etykiecie oraz inny delikatnie flakon.
Osobiście nigdy na lipe Genameda nie trafiłem, grunt to pewne źródło towaru.


Ampuł
Wypadłem z obiegu czyli metki tak jak kilka lat wcześniej nie wałkują zaniżone stężenie itd..?


Sporo dobrych met na rynku min. vertex, ions, genamed, nexium, alpha pharma.


Dzięki. To będę ostrożniejszy. W przypadku zakupów najwyżej wezmę jeden flakon i dodam w dziale zdjęcia aby lepiej obyci z tym labem podpowiedzieli czy jest ten dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
cruzerr
to jest fejk genameda


A masz fotkę właściwego? Najwyżej jak możesz to dodalbys w dziale zdjęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3132
krzykacz
Ampuł
Wypadłem z obiegu czyli metki tak jak kilka lat wcześniej nie wałkują zaniżone stężenie itd..?


Platinium, Nouveaux, Squibb, PHD Remedies, Exportmed, Malay, DB Pharma, Bm, Bioniche, Biosira np... Nouveaux świeże badania metki:



Nouveauxa sa moze treny testy zbadane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3684 Napisanych postów 6224 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173599
Wejdź w dzial doping zdjecia tam byl gdzies podpiety temat ganamed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364456 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669174
Nie umieszczamy tutaj zdjęć

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
diablo1
cruzerr
to jest fejk genameda


A masz fotkę właściwego? Najwyżej jak możesz to dodalbys w dziale zdjęcia.


https://www.sfd.pl/Genamed_Pharma_*new_design_2017*_inj_&_oral_temat_zbiorczy_-t1140891.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 802
Witam. Panowie w co byscie lepiej celowali w DNA laboratory,Androchem czy Kuwait intersuje mnie GH i tren dokladnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
rogidogi
krzykacz
Ampuł
Wypadłem z obiegu czyli metki tak jak kilka lat wcześniej nie wałkują zaniżone stężenie itd..?


Platinium, Nouveaux, Squibb, PHD Remedies, Exportmed, Malay, DB Pharma, Bm, Bioniche, Biosira np... Nouveaux świeże badania metki:



Nouveauxa sa moze treny testy zbadane?


Nie pamietam, jestem w ruchu dotre do lapka zobacze i wrzuce co tam mam.
5

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
syberianpharma? Jakies opinie?


Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2020-03-18 19:17:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium