SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
prz1993
Co za dzieciak Chłopie, nawet jeśli wleją pół ml, a w nim będzie 125mg testa, to stężenie cały czas jest 100%, co sam zresztą napisałeś


No dalej nie kumasz ? Masz 125 w 0,5 ml ale wszystkie ampy nie są jednakowe bo je osobiście widziałem i następna może mieć 0,8 a trzecia 1,1 ml JPR... Chyba że już bijesz w gramach wtedy różnica na tygodniu samego teścia kilkadziesiąt czy kilkaset mg nie robi dużej różnicy ... Ale wiadomo , wiesz lepiej bo startujesz a to już większa siła przebicia ...


Zmieniony przez - Egon33 w dniu 2023-11-02 20:55:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
prz1993
Co za dzieciak Chłopie, nawet jeśli wleją pół ml, a w nim będzie 125mg testa, to stężenie cały czas jest 100%, co sam zresztą napisałeś


I u mnie głupotą zalecialo jak masz etykietę 200-250mg na 1 ml a w ampie masz 0,8 to dalej masz 100 % stężenia skoro nie masz tam ebanego 1 ml ? OMG !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
No dalej nie kumasz? Ja nie kłócę się z tym, że ampy są niedolane (nie wiem). Mówię tylko, że czy w ampie jest 0,5ml czy 1,5ml, to stężenie jest takie samo Dobranoc, poczytaj książki od matematyki dla podstawówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
prz1993
No dalej nie kumasz? Ja nie kłócę się z tym, że ampy są niedolane (nie wiem). Mówię tylko, że czy w ampie jest 0,5ml czy 1,5ml, to stężenie jest takie samo Dobranoc, poczytaj książki od matematyki dla podstawówki



Człowieku i chciałbyś kupić 10 Amp gdzie w jednej jest 0,5 a w drugiej 1,5 ml o tym samym stężeniu ? Już myślenie na zimowe przestawiłeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
Ale co to ma do tematu który zacząłeś? Stężenie to jedno, a ilość soku w amp to drugie. Znowu wyszedłeś na durnia i tyle
Weź ktoś daj mu bana, bo to chyba dział 18+?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
prz1993
Ale co to ma do tematu który zacząłeś? Stężenie to jedno, a ilość soku w amp to drugie. Znowu wyszedłeś na durnia i tyle
Weź ktoś daj mu bana, bo to chyba dział 18+?


Ty tak serio serio ??? Jak masz w garze sok to jest on już w jednym i tym samym stężeniu ugotowany pod względem proporcji i dosypanego prochu itp powiedzmy 230mg na 1 ml deki , i ty mi chcesz powiedzieć że nie widzisz różnicy gdy tegoż soku do jednego ampa nalejesz 0,5 a do drugiego 1,5 ml ? Przypominam że stężenie wyszło 230 na ml , no juz prościej nie mogę sorry...

Zdarzają się opakowania z różną ilością soku w ampach , różną tzn na 10 nie ma nawet 2 jednakowych . Podany przykład 0,5 i 1,5 ml jest wyolbrzymiony( mam nadzieję bo sam o tym pierwszy napisał ) na potrzeby zobrazowania koledze jak bardzo jest w ciemnej D i proszę się nim nie sugerować ...


Zmieniony przez - Egon33 w dniu 2023-11-02 21:13:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29423 Napisanych postów 62866 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902284
Lipa jak w ampie towaru mniej bo i w dupsku będzie mniej ale j.w stężenie dalej będzie jednakowe czyli 250/ml bez względu na ilość soku w ampie.

Ilość testa za to będzie inna co jest oczywiste.

Czytałem już w tym dziale chamskie pimpy gdzie ktoś twierdził że mimo iż nie ma właściwej ilości soku to ilość mg się zgadza

Czyli stężenie na ml jest zawyżone.
No chyba że ktoś pisze 250mg na ampulke ale z takim oznaczaniem się szczerze nie spotkałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29423 Napisanych postów 62866 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902284
Egon jesteś niereformowalny.
Przecież piszesz dokładnie to samo co Przemo...

Oczywiście że jest różnica ale w ilości mg w dupsku ale nie w stężeniu samym sobie bo jak zaznaczasz w każdym ml w garze będzie tyle samo.
Prościej się nie da.

Przemo bekę ciśnie bo się uczepiles stężenia a nie ilości mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
jakis ug zalal mniej do amp, bo zawyzyl stezenie ??

nie slyszalem tego jeszcze, sam nie chce amp, przez wlasnie takie jazdy, jak w butli brakuje kilku 0.x ml to nie zauwaze tego latwo, wiec nie boli to tak samo... pamietam ze shree mialo tez lata temu podobna wtope u mnie z masteronem, nie dosc ze robily sie jakies gluty, to wlasnie w ampach brakowalo czasem, a kto pamiet titana? tam dopiero jajca odchodzily, jak by kucharz po pijaku wlewal

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
Mumin222
Egon jesteś niereformowalny.
Przecież piszesz dokładnie to samo co Przemo...

Oczywiście że jest różnica ale w ilości mg w dupsku ale nie w stężeniu samym sobie bo jak zaznaczasz w każdym ml w garze będzie tyle samo.
Prościej się nie da.

Przemo bekę ciśnie bo się uczepiles stężenia a nie ilości mg.


Stężenie przekłada się oczywiście na ilość mg w jednym ampie skoro masz je tak pakowane bo o tym jest dyskusja czyli Vertex i np łatwo policzyć że wzorowe stężenie 250mg na 1ml w ampie gdzie będzie 0,8 ml soku to już tylko 200mg przykładowej deki a co za tym idzie zaniżone stężenie z deklarowanym skoro po zużyciu jednego ampa masz w strzykawce 200mg towaru a przecież nie będziesz łamał drugiej żeby naciągnąć brakujące 0,2 ml. Analogispczna sytuacja kiedy we wielu będziesz miał 10 ml towaru o stężeniu 200 mg na 1ml o ile każdy Amp złamany będziesz liczył jako teoretyczny 1 ml
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium