SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1074737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1330 Napisanych postów 22394 Wiek 8 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 357132
Teodorrr
Panowie jakie firmy najpewniejsze:
Oxa
Clen
Wino

z opinii znajomych śmiało mogę polecic np
oxa - ions , nexium , vertex
clen - nexium ,vertex
wino - ions , nexium , vertex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 350 Napisanych postów 1001 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27373
wincol
Teodorrr
Panowie jakie firmy najpewniejsze:
Oxa
Clen
Wino

z opinii znajomych śmiało mogę polecic np
oxa - ions , nexium , vertex
clen - nexium ,vertex
wino - ions , nexium , vertex

jw :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2135 Napisanych postów 3646 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 78425
Bakaacz666
Panowie jakiej firmy polecacie hormon hgh ?
Co powiecie o hgh firmy star labs ?

Kilku znajomych stosuje i chwala sobie.
Z tych co bralem to polecam Biopeptide, Bioniche i Nouveaux.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 565
Witam Panowie czy tak wygląda winko ions? Nadmieniam że tabletki są żółtego koloru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 565
Nie mogę dodać Zdjęcia ale tabletki są trochę większe od słodzika i mają żółty kolor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 2873 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42351
Gigi9204
Nie mogę dodać Zdjęcia ale tabletki są trochę większe od słodzika i mają żółty kolor

Dawaj te foto tu

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opiniehttps://www.sfd.pl/ORYGINAŁ_/_FAKE__foto_&_opinie-t1006675-s2168.html#post-19079745 

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wrzuciłem na w/w Link
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 62 Wiek 40 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1346
Panowie co powiecie na dianabol balkana teraz są tabletki okrągłe ,wcześniej były kwadratowe i miały tą siłę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8441
Ktoś coś słyszał o labie asteroid?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 392
Ja coś słyszałem u mnie w miejscowości pojawiło się ostatnio asteroid . Podobno to samo co nexium ale nie ryzykowałem i nie kupowałem
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wheya