SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Sibu Vertex możesz brać smiało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 343
Dałem do badania nassa labs bo elephant ma różne opinie więc trzeba patrzeć na to co nie ma złych opinii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
W jakie ghrp 6 i mk 677 celować?
Jak opinie praktykujących? Opłaca się na masie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 5050
GHRP6 najlepiej połączyć z CJC NO DAC . Te środki dość dobrze wpływają na cerę i regeneracje oraz apetyt .;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
meirii
W jakie ghrp 6 i mk 677 celować?
Jak opinie praktykujących? Opłaca się na masie?


Odnosnie Mk to sam musisz sprawdzić bo opinie skrajnie różne , od takich że jest to g.. warte bo np.bardzo psuje wrażliwość insulinowa co na masie będzie dużym problemem po bardzo pozytywne.
Ja robiłem 2 czy 3 podejścia i środek zupełnie nie dla mnie , po około 2 tyg.taka zamula ze nie szlo funkcjonować normalnie (prolka pilnowana). Przy niższych kcal głód taki ze cały dzień o jedzeniu tylko myślałem i strasznie męczące to było.
Regeneracja nie była wcale jakoś znacząco lepsza jak to niektórzy opisują . Dla mnie ten srodek nie jest wart większej uwagi ale to moja subiektywna opinia
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Noi tyle w temacie. Obszerna opinia w punkt. Dzięki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Zapytam jeszcze raz o tabsy Maximusa. Meta wino Oxa tura antek clen.. Brał ktoś)? Jak ze stężeniem i czy jest co ma być?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1561
Jak cypek i tura z androchemu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1065 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22692
meirii
W jakie ghrp 6 i mk 677 celować?
Jak opinie praktykujących? Opłaca się na masie?



Mk celuj w ions I andrichem ona z bardzo dobre
1

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Mk i ghrp sobie daruje jednak, za dużo różnych opinii. Zostanę przy klasyce..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium