SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ghrp-6 dawkowanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
jak z dawkowaniem bo przeglądając fora są różne zdania na ten temat chodzi mi o pory brania nie o dawakę bo dawka wiadomo 100mcg 3-5 razy dziennie. pierwszy szot wale z rana ale z dwoma kolejnymi jest problem walić przed treningiem czy po i później przed snem ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
z tego co kolega mi powiedział najlepsze combo to walic gh razem z tymi peptydami wtedy dopiero czuć działanie na 100 %
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
podbijam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 389 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22061
ogolnie to 20-30 min przed posilkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 613 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26290
samo ghrp-6 dużo ci nie da najlepiej połączyc z cjc 1295 a dawkowanie to 100mcg ghrp-6 i 100mcg cjc 1295 3x dziennie, rano po przebudzeniu, po treningu i przed snem i za każdym razem ze 2-3h po ostatnim posiłku i minimum 20 min przed posiłkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
przed snem i rano to raczej wszyscy mówią zgodnie natomiast interesuje mnie czy większe korzyści czerpał bym mając wyrzut GH podczas treningu czy też po jego zakończeniu , co do cjc to odpowiedzi sa podzielone ja śpię również w dzień ok 2 godzinki więc aż tak bardzo nie odczuje braku chyba tego cjc

Zmieniony przez - game1988 w dniu 2013-01-22 22:10:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 613 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26290
z tego co czytałem na zagranicznych forach to z cjc 1295 będziesz miał ponad 2x więcej gh niż na samym ghrp, a dawkowanie t.j napisałem ale niech wypowie się ktoś bardziej kumaty to może będzie w stanie wytłumaczyć ci to dokładniej

Zmieniony przez - xxkaczorxx w dniu 2013-01-22 22:28:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2951
game1988 czujesz duży głód po wbiciu tego środka??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
kaczor cjc nie podwaja działania powoduje jedynie ,że stężenie gh w organizmie nie spadnie ani razu do zera podczas doby tak więc wydaje mi sie ,ze iniekcje 4-5 razy dziennie powinny załatwić sprawę braku cjc ,a jak ktos sie nie lubic kłuc to 3 razy i wtedy z cjc ,a co do wzrostu apetytu to jest minimalny ,ale ja zawsze mam dobry apetyt więc akurat z tym nie ma problemu bardziej widzę poprawę w regeneracji stanu skóry regeneracji stawów ścięgien i ogólnie lepszego samopoczucia ciekawi mnie tez czy faktycznie jego moc zanika po 2-3 miesiącach użytkowania czy też można jechać na tym dłużej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 613 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26290
poczytaj sobie... czytałem wypowiedzi wielu osób na zagranicznych jak i na tym forum co stosowali wszelakie kombinacje i doszli do wniosku że różnica jest bardzo duża a wg wyliczeń na zagranicznym forum jest to różnica dwukrotna

co do samego działania takie połączenie sprawia że wyrzut gh do organizmu trwa całą dobę i odbywa się to podobnie jak naturalnie czyli co jakiś czas organizm produkuje gh a po podaniu samego ghrp trwa to tylko chwilę

w każdym razie t.j pisałem wcześniej niech wypowie się ktoś bardziej kumaty bo moja wiedza jest czysto teoretyczna bo peptydy sam będę bił dopiero od przyszłego miesiąca

Zmieniony przez - xxkaczorxx w dniu 2013-01-22 23:32:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
szczytowe stężenie jest 30 min po iniekcji ,ale utrzymuje się w organizmie ok 3-4 godziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 389 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22061
BRalem z cjc z 1,5 mies gdzies 3x dziennie po 100 jednego i drugiego pozniej mi sie cjc skonczylo i bralem samo ghrp-6 ale wiecej i czesciej i ta opcja mi bardziej przypasowala. Bralem 4-5 razy dziennie 100-150 mcg i koszta wychodzily mniejsze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boldenon + Testosteron

Następny temat

prosba o porade w sprawie mostku

WHEY premium