SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4180648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 364 Napisanych postów 1998 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69827
A zobacz Monstera pompuja a znam dwie osoby co ropnie i cięcie dupy po monsterze . A na forach super lab...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3918 Napisanych postów 3311 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 17837
modlic
Bpc157 Actiza 10mg, będzie takie stężenie, czy bardziej bazować na takim jak ma andro tj 5mg?


Mam mt2 actizy i nie narzekam
1

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 745 Napisanych postów 1218 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 42233
zolo333
A zobacz Monstera pompuja a znam dwie osoby co ropnie i cięcie dupy po monsterze . A na forach super lab...

Może to być uczulenie na nośnik;) kolejna sprawa zrosty, ja trafiłem w zrost na barku to się zrobił Bałon, na szczęście altacet + naproxen pomógł a też już myślałem o najgorszym ;)

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95731 Napisanych postów 366142 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1674045
Dlatego bierze się po flakonie na probenczy nie będzie dupy urywac proste,ja to przerabiałem albo z biomiche albo z biosira nawet oddałem koleżkę swoje flakony i zero narzekania ja po każdej inj piłka i bol kilka dni ,nie leżało mi coś i już
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 539 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9123
zolo333
Jeśli chodzi o elephanta to z opinią znajomych z reala bardzo dobry lab.
Deka bardzo dobra i nawet egzotyk ment bardzo dobry... A w necie opinie słabo, zaniżone stężenie itd .. może rejonami polski lepsze, gorsze wypusty....
U mnie z realnego bicia to wszystko lux

Może.cos się zmieniło, ale rok temu dwóch oddało testa, ponieważ nie było życia po inj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 12 Wiek 195 dni Na forum 209 dni Przeczytanych tematów 333
Siema iridium Labs jest ok? Ktoś testował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 625 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7978
wincol
Arikes
Pomperiusz
Chłopaki co poradzić można na panaxa już ponad 13 strzał propa i cały czas w miejscu strzału robią się obrzęki bije akurat w barki 6 igła jakoś za szybko nie tłoczę 25 bądź 30mm długość igła co jeden bark przestanie kukać to trzeba bić w drugi i tak na zmianę,myślałem nad dodaniem bolda bo kiedyś zmieszanie z innym środkiem przy okazji przy innym labie mi akurat pomogło czy może spróbować przerzucić się na cypio i ładować co 3 dni


Na bije teraz cypio pon, pt 0.8ml od 2 mscy bo jak biłem co 3-4 to trafiałem w zrosty... Najlepsze rezultaty mialem bijąc co 3dni ale jeden poślad jeszcze bolał a trzeba w drugi takze nie tylko ty tak masz


A jak bijesz poniedziałek i piątek to nie jest co 3-4 dni ?
I z czego niby wynikać by miała ta różnica w lepszych rezultatach bijąc co 3dni zamiast np co 2 czy 4 zakładając taka sama dawke tygodniowa ?


Bijąc co 2-3 dni wbijałem 0.6ml a teraz wbijam 0.7-0.8ml bijąc co 4 dni więc bijąc co 2-3 dni przypuszczam że dawki się nakładały i skumulowały co przyczyniło się do zwiększenia teścia.
Zależy jak liczyć te dni ja w pon jak inj mam to liczę od wt czyli 4dni wypada w piątek i piątek inj i znowu od sb do wt bo wt inj.
Tak teraz jest idealnie.
Biłem co 2 dni też ale sito się z siebie robi
Są osoby które bija pon sb też ale jak kto woli na razie daje dupie odpocząć
Nie pilnuje sztywnej dawki tygodniowej, nigdy nie wiadomo ile jest teścia w tesciu z sensie stężenia także wbijając 250 /ml może być 150 a może 250
Wyjściowa dawka tyg to 300mg/week bo to pierwszy cykl


Zmieniony przez - Arikes w dniu 2024-05-17 17:25:41

Monotonia jest kluczem do sukcesu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 928 Napisanych postów 591 Wiek 21 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 13201
Ja biję 1.1ml codziennie i zero problemów ze zrostami :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 728 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52947
lodzianin1
Albo nie tolerujesz propa
. Toleruje x lat temu genamed leciał,titan,nexium,DNA,bioniche androchem nic już z tych labow nie mam na już dostępne a panax rozpieprza mi barki czuję spuchlizny jak piłki małe.. może dodać bolda i jakoś się unormuje po prostu zmieszać z czymś nie wiem sam.. wracając do elephanta to też w tamtym roku z 6 flakonów propa wbiłem od nich i nie urywało barków…
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 728 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52947
BarteQ BQ
Wiem kto to robi. W pierwszych rzutach jeszcze deka była. Poza tym już nie robią elephantha
. Właśnie nie robią już full na ostatnie sztuki cypio i bolda bo enan i prop już wyszedł i sam nie wiem jest jeszcze tevo no i ten monsterlab..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

forma lato