SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4140183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94984 Napisanych postów 365035 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670748
To bijesz testa dla aromatyzacji ??
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 729
Nie. Chodzi o to, że przy tej samej dawce innego labu miałem wyższe estro, tutaj jest niższe. Nie będzie to tożsame z tym, że teść tej firmy jest słabszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94984 Napisanych postów 365035 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670748
Aromatyzacja może się zmieniać, a czy słabszy to już tylko badania dadzą odpowiedź
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 729
Spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 974 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159036
lodzianin1
Primka i cypio leci


jakie dawki ?:)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 974 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159036
Arkus P
ziki2000
lodzianin1
ziki2000


Tak gotowca


Ciekawe jaki wynik bo Uriel pisał że w andro hgh było chyba 1iu z hakiem na 10iu deklarowane


Nie no jak on tak napisal, to tak bedzie na bank, wiadomo


a czemu miałby kłamać ?:)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 429 Napisanych postów 1370 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106253
Temu że też nie badał tylko dostał info na gębę, jak tak łykasz wszystko co kto mówi to Twoja sprawa
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 974 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159036
modlic
żeleś
modlic
LevelPl
Było ostatnio zamieszanie tutaj z cypio od panaxa i poleciałem na badania dla pewności swojej z racji że mam zapas;) wyniki macie nizej ;) leci 500mg tygodniowo, badanie po skończonym vialu i 3dzien po iniekcji ;)
Chodzi o serie 2304103, z datą 12.2029.
Jak widać siedzi co ma siedzieć ;)
Pzdr




Żeleś pochwal się.


Ale nie kłucisz się ze mną tylko z wynikami z labu
Mój zaufany dostawca akurat był niedostępny i zanim złapałem kontakt na mitycznego squibba na szybko z siłki ogarnołem 2 flakony panaxa
Lab ma u mnie dobre opinie podobno tren i hgh działa nie robiłem badań po pierwszym flakonie bo nie było potrzeby zero zmian w porównaniu do Andro a delikatne spadki ostatnio zwalałem na nietrzymanie michy i przerwy w treningach w związku z delegacja
Nie sprawdzałem czy oba flakony były z tej samej serii i już niestety nie sprawdzę

Dziś idzie 2 strzał 7ki squibb i w poniedziałek badania
Planuje przetestować też oxymasteron z hormony

Co do panaxa to albo jedna lewa seria poszło albo typ mi celo wała puscił






Zmieniony przez - żeleś w dniu 2024-04-28 10:41:52

Siódemka fajna, oxymasteron od maja z epi wjedzie.


oxymasteron mocno wali po bebechach a efekty takie sobie

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 974 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159036
SięNiePoddawaj
Temu że też nie badał tylko dostał info na gębę, jak tak łykasz wszystko co kto mówi to Twoja sprawa


kulturalnesuple robia na papierze a daleko od wiarygodności a wiec

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21620 Napisanych postów 30849 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871200
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

forma lato