SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4295105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 531 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12137
Przeleciałem kilkanaście stron i jakieś rozeznanie mam. Nic nie znalazłem na temat Baltica pharmaceuticals, ktoś coś może powiedzieć. Mam jeszcze opcje na DNA, ogólnie to potrzebuje propionat raczej ciężko trafić walka jeśli chodzi o teścia. Najlepszy były pewnie androchem ale nie mam dojścia a byłbym w stanie nawet trochę dopłacić.
HCG mam Pregnyl albo Ovigil brać? W sumie pierwszy cykl na 8 tyg więc niekoniecznie ale nie wiem czy nie polecę dłużej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11157 Napisanych postów 51656 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zostań przy dna, pregnyl może być kopia jeżeli pudełko ma qr to ok, bez qr ale tez może działać.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
Faster99
Przeleciałem kilkanaście stron i jakieś rozeznanie mam. Nic nie znalazłem na temat Baltica pharmaceuticals, ktoś coś może powiedzieć. Mam jeszcze opcje na DNA, ogólnie to potrzebuje propionat raczej ciężko trafić walka jeśli chodzi o teścia. Najlepszy były pewnie androchem ale nie mam dojścia a byłbym w stanie nawet trochę dopłacić.
HCG mam Pregnyl albo Ovigil brać? W sumie pierwszy cykl na 8 tyg więc niekoniecznie ale nie wiem czy nie polecę dłużej.


Za duzo sie spuszczasz, bierz co jest, kazdy prop bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21823 Napisanych postów 71388 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576141
limafne
Najlepsza primka na polskim rynku ?


Nouveaux Squibb.
Nvx lece dłuższy czas 200mg e2d plus reszta.
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21935 Napisanych postów 31085 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 874598
limafne
Najlepsza primka na polskim rynku ?

Jak Dymq polecam sodę i androchem. Sody widziałem badania i sam leciałem sporo środków, andro primę biłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16986 Napisanych postów 18609 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199229
Ja bym jeszcze dorzucił do tego nexium.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1641 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 100120
Testosteron i trenbolon z Melia jaka opinia?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 328 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62349
masarnie
Testosteron i trenbolon z Melia jaka opinia?


Tren e, ten a, susta, deka, npp przerobione i pierwsza liga.
2

Asharein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3689 Napisanych postów 31014 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294265
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74478
prima nexium bdb
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium