SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4111047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94921 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Ta storna pimpuje swoje towary to już dawno wiadomo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16172 Napisanych postów 18096 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196602
outshined
Dzięki, to ostatnie pytanie czy macie jakieś laboratoria zajmujące się analiza składu do polecenia?


Ekoanaliza Bielsko-Biała.
Wysyłałem tam parę rzeczy.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 675 Napisanych postów 1099 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40331
Psycho Dad
Ja się tu nigdy nie wypowiadałem na temat wiarygodności tych labów, ani ich nie zachwalałem, ani po nich nie jechałem. Po prostu to jest jeden z tematów, gdzie akurat nie mam zdania, bo nie miałem z nimi nigdy styczności i też nie bawiłem się w detektywa Jedynie co, to zastanawiałem się nad sensem istnienia stronki kulturalnesuple, bo to jest bardzo podejrzane.


Od kilku dni stronka nieosiągalna więc być może już skończyli karierę

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 202 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3008
kosta83
outshined
Dzięki, to ostatnie pytanie czy macie jakieś laboratoria zajmujące się analiza składu do polecenia?


Ekoanaliza Bielsko-Biała.
Wysyłałem tam parę rzeczy.


Tez tam wysyłałem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94921 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Podajcie jakie ceny tam mają

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 202 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3008
lodzianin1
Podajcie jakie ceny tam mają


Wszystkie soki 250 tak samo pepki między innymi hgh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16172 Napisanych postów 18096 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196602
lodzianin1
Podajcie jakie ceny tam mają

W tamtym roku 200pln, później wskoczyło na 250 ale to było parę miesięcy temu, aktualnych cen nie znam ale wychodziło korzystnie w stosunku do innych lasów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 605
Szypa 11
Siema.
Taki temat.
Firma ANUBIS Pharma.

Zna ktoś?
Jakieś opinie?


Z Anubis-Pharma sam na sobie testuje prop master i tren. Działa książkowo. Będąc na redukcji dodałem bolda. Teraz leci 3 tyg bolda i apetyt którego nie miałem i z którym lepiej sobie radziłem. Nagle zaczął domagać. Dawka 400mg raz w tygodniu. Zobaczymy jak się rozkręci. Nie mam nie widziałem badań. To nowa firma, w którą widać że wpompowano pieniądze i to nie tylko w szatę graficzną. Ja zachwalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 605
LevelPl
Motyl2552
outshined
A ma ktoś jakieś doświadczenia lub badał skład hgh od endogenic?


Widziałem ,że Słodkiewicz badał i było git

Tym bym akurat się nie kierował bo endogenic jest akurat pimpowany przez gwiazdy Instagramowe i inne


No i właśnie raz widziałem na jego relacji zachwalanie endo. Nawet był do wygrania voucher na jego zawodach. Ja uważam, że ktoś kalibru Radka Słodkiewicza nie będzie zachwalał lewego produktu, nie ryzykowałby nazwiskiem.To nie czasy reklam typu hmb. Brałem hgh endo i działa tak jak inne pary hgg jak imperial maximus czy somatogen


Zmieniony przez - polskasila00 w dniu 2023-04-19 17:13:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5412 Napisanych postów 15431 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388467
polskasila00
LevelPl
Motyl2552
outshined
A ma ktoś jakieś doświadczenia lub badał skład hgh od endogenic?


Widziałem ,że Słodkiewicz badał i było git

Tym bym akurat się nie kierował bo endogenic jest akurat pimpowany przez gwiazdy Instagramowe i inne


No i właśnie raz widziałem na jego relacji zachwalanie endo. Nawet był do wygrania voucher na jego zawodach. Ja uważam, że ktoś kalibru Radka Słodkiewicza nie będzie zachwalał lewego produktu, nie ryzykowałby nazwiskiem.To nie czasy reklam typu hmb. Brałem hgh endo i działa tak jak inne pary hgg jak imperial maximus czy somatogen



Zmieniony przez - polskasila00 w dniu 2023-04-19 17:13:57


on zareklamuje wszystko, jak ma z tego benefity, jak juz wspomniales, hmb, abgymniki, boostery testa z fa, i inne gowniane suple kasa i towar nie smierdzi

co on ma do stracenia? jak bedzie wpadka, to napisze, ze on nie mial nic wspolnego z produkcja i wspolpraca to pewnie typowy barter i przeprasza wszystkich a ta cala firma jest tez bylego 'influensera' ktoremu nie poszlo ale ma leb na karku i kosi kase jak leci, a te ceny na ich stronce to jest w ogole bomba
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium