SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364461 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669185
działa,były badania robione i jest ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4132
HCG z Androchem będzie na tyle dobre żeby przeprowadzić dobry odblok? Czy koniecznie organizować receptę na aptekę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364461 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669185
,
Hcg z AC jest ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Witam panowie mam pytania , mam nadzieje ze dobrze mi doradzicie jak zawsze :
-Czy cały czas polecacie androchem i czy jest on na mct czy oe i czy olej mct jest bardziej zapalny i podatny na obrzęki ?
-Leci cały czas 250 mg cypio - ostatnio skończyłem cykl metki 30 mg ed 5 tyg byłem bardzo zadowolony siła + nabicie z tygodnia na tydzień widoczna w ciężarach oraz fajne samopoczucie mniej bolace ciało i dopamina lekka masa której coś tam zostało po zejściu wody - ale minus apetyt i zgaga - dodamm ze wątroba jak nowa {profilaktyka i osłonki} - Czy jest jakiś steryd który działa podobnie jak metka ale nie ma tyle sajdów ?
-Teraz chce spróbować oxy z androchema lub dose generics bo ziomek mój z łodzi sobie chwali ale czy ta firma jest pewna i czy faktycznie oxa z andro jak i dose jest pewna a nie jest o meta lub wino ? - czy jest sens brać 30 mg dziennie ?- wole na oralach jechać dłużej a mniejsze dawki .Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
yoemaster
Witam panowie mam pytania , mam nadzieje ze dobrze mi doradzicie jak zawsze :
-Czy cały czas polecacie androchem i czy jest on na mct czy oe i czy olej mct jest bardziej zapalny i podatny na obrzęki ?
-Leci cały czas 250 mg cypio - ostatnio skończyłem cykl metki 30 mg ed 5 tyg byłem bardzo zadowolony siła + nabicie z tygodnia na tydzień widoczna w ciężarach oraz fajne samopoczucie mniej bolace ciało i dopamina lekka masa której coś tam zostało po zejściu wody - ale minus apetyt i zgaga - dodamm ze wątroba jak nowa {profilaktyka i osłonki} - Czy jest jakiś steryd który działa podobnie jak metka ale nie ma tyle sajdów ?
-Teraz chce spróbować oxy z androchema lub dose generics bo ziomek mój z łodzi sobie chwali ale czy ta firma jest pewna i czy faktycznie oxa z andro jak i dose jest pewna a nie jest o meta lub wino ? - czy jest sens brać 30 mg dziennie ?- wole na oralach jechać dłużej a mniejsze dawki .Pozdro


W Andro siedzi co ma siedzieć

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364461 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669185
Dose też ma dobre środki
Andro pewniak

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3273
jaki hormon wzrostu teraz polecacie?
wszyscy rzucili się na nassa. cena spoko ale czy jakość...pierwszy kontakt z gh.
ac? imperial? egzo? nassa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364461 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669185
Wszyscy na nassa to kto ?
Ja lecę na AC gotowcu i u mnie większość osób albo AC albo imperial sprawsozne od lat laby z hgh

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
Bierz to co przez lata sprawdzone, a nie jakieś nowości których może i pierwsze wypusty będą ok, a dalej kupa. Andro i imperial.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3273
dzięki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium